Naga MarketsBOŚ D1

BOŚ znajduje się w długoterminowym trendzie spadkowym. Dynamika tego trendu jednak stopniowo się zmniejsza, przez co na wykresie powstaje bardzo duża formacja klina zniżkującego. Formacje tego typu najczęściej zapowiadają wybicie górą i istotny wzrost. W tym przypadku byłby to sygnał zmiany głównego trendu na wzrostowy. Na podstawie wielkości klina można oszacować minimalny zasięg wzrostu na około 20 zł. Poziom ten pokrywa się z oporem ustanowionym przez lokalny dołek z 2015 oznaczonym czerwoną linią.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Drugi wykres pokazuje wspomniany klin zniżkujący w powiększeniu. Istotny jest mocny wzrost z środy, który spowodował wybicie z trzymiesięcznej konsolidacji i wywindował cenę prawie do górnej linii klina, które znajduje się na poziomie 9,50 zł.

Wybicia z klinów zniżkujących na ogół następują górą, ale wybicie dołem nie jest niemożliwe. Dolne ramię formacji znajduje się na poziomie 7,70 zł. Przełamanie tej bariery zapowiadałoby kontynuację długoterminowego trendu spadkowego.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here