Naga MarketsAmbra D1

Ambra znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym od ponad półtora roku. W połowie stycznia rozpoczął się korekcyjny trend spadkowy przebiegający pod niebieską linią. Linia przechodzi przez trzy punkty zwrotne i obecnie znajduje się na poziomie 14,52 zł. Jej przełamanie byłoby sygnałem kupna. Sądząc po amplitudzie wahań pod niebieską linią, poziom docelowy znajduje się w okolicach 17,50 zł.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

11 bit studios D1

Od prawie roku kurs 11 bit studios znajduje się w trendzie horyzontalnym. Szczególnie interesujące wydaje się jego górne ograniczenie znajdujące się w okolicach 214 – 215 zł i oznaczone niebieskimi liniami. Pod koniec stycznia cena próbowała przełamać tę barierę ale atak zakończył się niepowodzeniem. Zaraz potem nastąpiło przełamanie czerwonej linii trendu wzrostowego. Oba te fakty przemawiają za spadkiem do około 150 zł. Jeśli jednak zamiast tego nastąpi wzrost i przełamanie niebieskiej bariery (215 zł), to będzie to sygnał kupna i zapowiedź wzrostu porównywalnego z amplitudą wahań w ramach konsolidacji. Poziom docelowy w takim wypadku znajdowałby się w okolicach 270 zł.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here