Naga MarketsPodczas sesji azjatyckiej doszło do znacznego umocnienia walut z Antypodów, a mianowicie dolara australijskiego (AUD) oraz nowozelandzkiego (NZD). Korekty wzrostowe na kilku crossach z tymi walutami mogą zatem w najbliższym czasie zaoferować sygnały sprzedażowe.


AUDJPY oraz AUDCAD

Jak widać na poniższych wykresach 4-godzinnych, trend na AUDJPY oraz AUDCAD jest spadkowy. Obecnie trwające korekty znalazły się w strefie zniesienia 33-66% ostatniego impulsu spadkowego. Taki scenariusz wpisuje się w reguły strategii TDiS, dlatego też poszukiwać można okazji do sprzedaży.

Te artykuły również Cię zainteresują
Warto przy tym zwracać uwagę na to jak formuje się korekta. Utworzyły się bowiem świece o silnym momentum i jeśli kolejne również takie będą może się okazać, że cena szybko przełamie strefę oporu (33-66%). O tym jak najlepiej powinny wyglądać zarówno impulsy oraz korekty przeczytasz w tym artykule.

NZDJPY i NZDCAD

Podobna sytuacja jak na wymienionych wyżej crossach z AUD z tym, że tu siła wzrostów trwającej korekty nie zachowuje aż takiego pędu. Obowiązując jest trend spadkowy, zatem rozważać można sygnały sprzedażowe z wykresu 30-minutowego.

Bądź na bieżąco! Uruchom Rynki na Żywo w swojej przeglądarce

USDCAD

Umacniający się dolar kanadyjski w połączeniu z osłabieniem greenbacka również zaoferować może sygnał sprzedaży. Wczoraj utworzył kolejny impuls spadkowy przełamane zostało wsparcie w pobliżu 1.3286.

Potencjalna korekta, a raczej jej zakończenie może być sygnałem na shorta. Istotne wsparcie znajdzie się przy tym scenariuszu w okolicach poziomu 1.3200.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here