Naga MarketsW najbliższą środę tj. 9 sierpnia 2017 o godz. 19:00 X-Trade Brokers DM SA organizuje otwarte webinarium z zawodowym traderem Tomaszem Rozmusem “Potencjalne okazje inwestycyjne na rynkach finansowych”.


Podczas webinarium dowiesz się:

  • Jakie rynki są obecnie przewartościowane a jakie niedowartościowane
  • Jakie światowe indeksy rozpoczęły już korektę i jak długo może ona być kontynuowana
  • Jakie spółki znajdują się obecnie w procesie akumulacji i dlaczego warto śledzić ich dalsze notowania
  • Jakie strategie sprawdzają się najlepiej w długim terminie

BIORĘ UDZIAŁ

Te artykuły również Cię zainteresują
O prowadzącym – kim jest Tomasz Rozmus?

Aktywny Trader, analityk, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na wolumenie.

Specjalizuje się w „tropieniu” dużych graczy którzy na co dzień manipulują rynkami. Jest zwolennikiem prostych, logicznych metod inwestycyjnych opartych na czasie, cenie i wolumenie. Jest jednym z nielicznych ekspertów analizy wykresów opartych na starej amerykańskiej szkole Richarda Wyckoffa. Specjalizuję się w rynkach kontraktów terminowych i akcji amerykańskich. Tomek jest byłym pracownikiem niemieckiej firmy tradingowej Tradac należącej do Birgera Birger Schafermeiera, pod okiem którego inwestował w kontrakty terminowe i euroobligacje. Wiedze zdobywał również w Polsce i w Stanach Zjednoczonych ucząc się między innymi od Alexa Eldera, Davida Weisa, Kerrego Lovorron.

Połączenie wiedzy i dużego doświadczenia pozwala Tomkowi na skuteczne wyłapywanie momentów zwrotnych na szybkich rynkach terminowych i zawieranie zyskownych transakcji. Jego pasją jest edukacja inwestorów w technikach czytania wykresów oraz zrozumienia znaczenia wolumenu generowanego przez dużych operatorów rynków (Smart Money).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here