Naga MarketsPo 1,5 miesiącu zwyżki, napędzanej taniejącym jenem, japoński indeks Nikkei225 wyhamował wzrosty. Od tygodnia konsoliduje się on w przedziale 16065-16374 pkt. W krótkim terminie wybicie z tej konsolidacji wskaże kierunek dalszych zmian.

Potencjalna RGR na Nikkei225

Na wykresie dziennym kontraktu na indeks Nikkei225 można dostrzec podobną konsolidację. I jakkolwiek w dłuższym horyzoncie czasu wciąż należy oczekiwać wzrostów, których celem będzie linia łącząca szczyty z maja i grudnia 2013 roku (przynajmniej do czasu aż nie pojawią się wiarygodne sygnały sprzedaży), to w krótkim terminie każdy scenariusz jest możliwy. Doskonale widać to na wykresie kontraktu na Nikkei225 w kompresji 4-godz., gdzie od początku dzisiejszego dnia trwa walka o wykreślenie formacji głowy z ramionami. Linia szyi tejże formacji znajduje się aktualnie na poziomie 16120 pkt. Jej trwałe pokonanie otworzy drogę do spadków. Ich minimalny zasięg wyznacza poziom 15770 pkt.

Do czasu aż wspomniana formacja głowy z ramionami nie zostanie ostatecznie utworzona trzeba uznać, że to strona popytowa kontroluje sytuację, a tygodniowa konsolidacja jest tylko krótkim przystankiem w drodze na północ.

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko we wrześniu dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na
info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo. Jeżeli jesteś naszym czytelnikiem dostęp do sesji Live Trading we wrześniu masz zagwarantowany całkowicie za darmo. Wystarczy, że wypełnisz formularz!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here