Naga MarketsGOLD Daily
GOLD Daily

Na wykresie dziennym widzimy, że ZŁOTO po ubiegłotygodniowym odbiciu się od wsparcia 1304.50 i linii trendu wzrostowego dociera właśnie do linii tendencji będącej górnym ograniczeniem trwającej od niemal trzech miesięcy konsolidacji.

GOLD H1

GOLD H1

Na wykresie H1 widzimy jednak, że rynek od trzech dni porusza się w konsolidacji. Biorąc pod uwagę, że obecny ruch boczny jest korektą czasu będącą następstwem wcześniejszego trendu wzrostowego bardziej prawdopodobne wydaję się być wybicie górą i kontynuacja trendu. Pokonanie górnego ograniczenia boxu w okolicach poziomu 1342.79 mogłoby być sygnałem do otwarcia opcji CALL.

zrzut-ekranu-2016-09-26-o-18-42-17

BDSwiss, oferuje 77% zwrotu w przypadku opcji. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.

[otw_shortcode_button href=”https://record.aff.bdswiss.com/_wViLc3Bs021100sW4cRaTmNd7ZgqdRLk/1″ size=”medium” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red”]Kliknij aby zainwestować[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here