Naga MarketsNotowania wielu par walutowych poruszają się obecnie w konsolidacji lub są w trakcie zmiany trendu krótkoterminowego. Jedynie pary z funtem utrzymują kurs spadkowy. Ciekawie może się dziś rozegrać sytuacja na GBPAUD.

GBPAUD

Na parze walutowej GBPAUD trwa korekta ostatniego impulsu spadkowego, która zaprowadziła notowania do górnej granicy strefy oporu stanowionej przez 50% zniesienie wspomnianego impulsu.

Jest to ostatnia szansa na utworzenie się sygnału sprzedażowego, jeśli bowiem notowania zamkną się na wykresie 4-godzinnym ponad tym zniesieniem, przestanę brać pod uwagę tę parę walutową (przynajmniej na jakiś czas).

Jak widać na wykresie 30-minutowym poniżej, cena utworzyła ostatnio wyższy szczyt oraz niższy dołek. Zamknięcie notowań pod niższym dołkiem stanowić może okazję do zajęcia pozycji krótkiej, zgodnej z panującym na wyższym interwale trendem spadkowym.

Strategię price action Tylko Dołki i Szczyty możesz wypróbować na rachunku u brokera Royal, który posiada w swojej ofercie analizowane instrumenty.


Artykuły dotyczące strategii znajdziesz pod tagiem Strategia TDiS. Poza tym są jeszcze analizy potencjalnych zagrań, które widnieją pod tagiem Analiza TDiS. Z kolei pełną listę wpisów (artykułów, analiz, etc.) łączy jeden wspólny tag: TDiS.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here