Naga MarketsPrzed nami niezwykle interesujący tydzień na światowych rynkach finansowych. Na przestrzeni najbliższych dni odbędzie się bowiem kolejne posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej. Czy najwyższy od ponad 20 lat wzrost cen konsumpcyjnych skłoni decydentów do zmiany zdania i podwyżki stóp procentowych?

Na arenie międzynarodowej najistotniejsza będzie z kolei z pewnością piątkowa publikacja raportu z amerykańskiego rynku pracy. Czy wzrost zatrudnienia spowoduje oczekiwany spadek bezrobocia w USA?Przenieś swój trading na kolejny poziom razem z brokerem Interactive Brokers. Skorzystaj z oferty inwestowania w kontrakty futures:

CHCĘ INWESTOWAĆ Z INTERACTIVE BROKERS

Na szczególną uwagę zasługuje także ostatni wzrost notowań ropy naftowej, której kurs znalazł się na najwyższym poziomie od listopada 2014 roku.

Autor poleca również:

Sponsorem publikacji jest Interactive Brokers CE. Spółka Interactive Brokers Central Europe Zrt. (IBCE) jest regulowana przez MNB. IBCE nie ponosi odpowiedzialności za treść tego artykułu. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem utraty Twojego kapitału. Niektóre produkty finansowe nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Klienci powinni zapoznać się z odpowiednimi ostrzeżeniami o ryzyku przed inwestowaniem.

invest

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs dolara nbp prognozy | giełda cd projekt | amrest kurs | neuca kurs akcji | kurs akcji asseco | kursy kryptowalut wykres | kuna chorwacka kurs | giełda kghm |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułPGS Software – wezwanie na akcje zakończone sukcesem, Xebia przejmie ponad 95% głosów na WZA
Następny artykułBitcoin (BTC) stał się silniejszy po ciosie otrzymanym od Chin, uważa Edward Snowden
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here