Naga MarketsGościem Krzysztofa Kamińskiego na łamach telewizji internetowej Comparic24.TV jest David Jones – Chief Market Strategist z Capital.com. W rozmowie poruszono temat dzisiejszego spotkania OPEC oraz nadchodzących odczytów danych PMI z Niemiec i Francji. Zapraszamy do obejrzenia całego materiału!

  • Dziś odbędzie się posiedzenie OPEC+, które może być przełomowe dla ropy naftowej. Czego oczekiwać?
  • W piątek czeka nas odczyt PMI z Francji i Niemiec. Zarówno poprzedni odczyt, jak i obecna prognoza znajdują się powyżej poziomu 50 pkt, co jest pozytywnym zjawiskiem, w porównaniu do wcześniejszych odczytów, które były na historycznie niskich poziomach.
  • Osłabienie się dolara amerykańskiego, jak również wzrost cen surowców, przyczynił się do silnego wzrostu AUD. Co nas czeka w najbliższych dniach na rynkach finansowych?

Te artykuły również Cię zainteresują
Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here