Naga MarketsZ informacji przesłanej do klientów brokera XM drogą mailową wynika, że Trading Point Group będący właścicielem i operatorem XM Brokers, z dniem 20 lipca 2019 roku uruchomi nową markę dostępną w domenie Trading.com. Obecnie pod adresem dostępna jest jedynie krótka reklama oraz mail kontaktowy.


Trading.com stanie się główną platformą. Konta użytkowników XM zostaną przeniesione

“Wybraliśmy prestiżową domenę Trading.com, ponieważ uosabia to, z czego jesteśmy najbardziej dumni – naturalny wybór dla traderów detalicznych i profesjonalnych, pragnących inwestować w szeroką i stale rosnącą gamę instrumentów finansowych w zaufanym i niezawodnym środowisku handlowym o najwyższym standardzie” – informuje XM Brokers w treści wiadomości mailowej.

W dalszej części maila podmiot informuje, że Trading.com stanie się wiodącą i główną marką firmy Trading Point Group, a dotychczasowi klienci XM UK podlegający nadzorowi FCA zostaną przeniesieni do nowego brokera w dniu 20 lipca 2019 roku.

“Przeniesienie Twoich istniejących kont transakcyjnych odbędzie się automatycznie. Od dnia 20/07/2019 będziesz mógł/-a zarządzać swoimi kontami transakcyjnymi, logując się na stronie my.trading.com zamiast my.xm.com lub my.xm.co.uk. Twoje konta transakcyjne będą nadal prowadzone przez Trading Point of Financial Instruments UK Limited, ponieważ firma będzie jedynie działać pod nową nazwą marki. Jednocześnie zapewniamy, że przeniesienie Twoich kont nie wpłynie na Twoje otwarte zlecenia/pozycje ani na saldo Twojego konta” – podsumowuje XM.

Z informacji udzielonych przez XM wynika, że transferowi początkowo podlegać będą jedynie klienci zarejestrowani pod marka XM UK prowadzoną przez Trading Point of Financial Instrument UK. Pozostałe podmioty regulowane przez Trading Poing Group działające w innych jurysdykcjach na razie będą funkcjonowały bez zmian.

Trading.com ma zaoferować nowe funkcjonalności

Do nowych funkcji Trading.com, które wprowadzona zostaną w ciągu najbliższych 12 miesięcy, należą:

  • Nowoczesna Strefa Inwestora – intuicyjna i łatwa w obsłudze
  • Nowo zaprojektowana platforma, ułatwiająca proces zawierania transakcji
  • Szersza gama możliwości inwestycyjnych wraz z nowymi klasami aktywów
  • Szczegółowe materiały szkoleniowe, zapewniające kompleksową edukację
  • Wszechstronna aplikacja mobilna, zawierająca wszystkie funkcje potrzebne do inwestowania online


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here