Naga MarketsBitcoin (BTC) może wzrosnąć 300-krotnie - mówi weteran z Wall Street Max KeiserMax Keiser w programie na YouTube podzielił się raportem Morgan Stanley. Wskazuje on, że bitcoin (BTC) pozostanie klasą aktywów i jest realną alternatywą dla złota jako magazynu wartości i dolara amerykańskiego jako środka wymiany.

  • Bitcoin jest bliski zdominowania rynku metali szlachetnych, uważa Keiser
  • Dolar zostanie zdziesiątkowany przez BTC
  • Najstarsza kryptowaluta może wzrosnąć 300-krotnie

Bitcoin zdominuje srebro, a następnie złoto?

– Czy akceptujesz pieniądz fiducjarny, którego zmienność wynosi zero, ale utrata siły nabywczej jest gwarantowana? A może wolisz bitcoina, gdzie występuje zmienność, ale zysk na zakupie jest gwarantowany? To są twoje dwie opcje – powiedział Keiser.

Te artykuły również Cię zainteresują
Uważa on, że bitcoin jest bliski zdominowania rynku metali szlachetnych. Prognozuje, że BTC wyprzedzi srebro w ciągu kilku miesięcy, a w 2021 r. znajdzie się w połowie drogi do kapitalizacji rynkowej złota

– Kiedy minie złoto, zostaje tylko dolar, a bitcoin jest największym drapieżnikiem. To rekin w oceanie pełnym złotych rybek i / lub planktonu, czyli dolara amerykańskiego.

– Drukują bardzo dużo dolarów, ale nie są one szczególnie odporne i zostaną zdziesiątkowane, gdy bitcoin zdominuje rynek i stanie się globalną walutą rezerwową, tak jak przewidywaliśmy. Morgan Stanley w końcu zaczyna to dostrzegać – dodał Keiser.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Weteran z Wall Street zwraca uwagę na gwałtowne wzrosty BTC przy wypieraniu złota i dolara amerykańskiego.

– Myślę, że wzrośnie znacznie wyżej, ponieważ musi zastąpić złoto. Musi zastąpić dolara amerykańskiego. Całkowity adresowalny rynek (TAM) dla bitcoina wynosi 300 bilionów dolarów. Obecnie to 1 bilion dolarów. To droga do 300-krotnego wzrostu. Posiadaj go lub baw się dobrze pozostając biednym – spuentował Keiser.

Autor poleca również:

Budowa strategii w praktyce cz. 2 – Arkadiusz Jóźwiak zaprasza na kolejną część webinaru

Niewykluczona siła dolara. Jen zależny od Wall Street

Bitcoin może zastąpić obligacje. BTC reprezentuje nową klasę aktywów

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: biomed lublin gpw | analiza btc | sp500 | bitcoin cash prognozy | kursy walut forex | usd pln |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here