Naga MarketstrakcjaPortfel zamówień Grupy Trakcja na koniec czerwca 2020 roku wyniósł około 3,2 mld zł netto (z wyłączeniem części przychodów przypadającej na konsorcjantów), podała spółka w raporcie półrocznym.

Portfel zamówień Grupy Trakcja na koniec czerwca 2020 roku wyniósł około 3,2 mld zł netto

“W okresie I półrocza 2020 roku grupa kapitałowa Trakcja podpisała umowy o łącznej wartości około 0,6 mld zł netto (z wyłączeniem części przychodów przypadającej na konsorcjantów), co stanowi wzrost o około 3% w stosunku do analogicznego okresu roku 2019. Portfel zamówień na koniec czerwca 2020 roku wyniósł około 3,2 mld zł netto (z wyłączeniem części przychodów przypadającej na konsorcjantów), co stanowi wzrost o około 39% w stosunku do portfela zamówień na koniec czerwca 2019 roku. Mając na uwadze własny potencjał wykonawczy, grupa prowadzi zrównoważoną politykę pozyskiwania kontraktów, co potwierdza wielkość portfela zamówień. Powyższe dane nie obejmują najkorzystniejszych ofert oczekujących na podpisanie” – czytamy w raporcie.

Te artykuły również Cię zainteresują

Trakcja jest jedną z największych spółek działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w Polsce. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1 440,77 mln zł w 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here