Naga MarketsPoniżej podsumowanie Portfela spółek w trendzie wzrostowym:

Te artykuły również Cię zainteresują
W mijającym tygodniu nie było żadnych zmian w portfelu, żadna spółka nie złapała SL, ani też żadna nie została kupiona. Cieszy fakt, że wszystkie pozycje w portfelu zarabiają. Do całkowitego odrobienia strat pozostało już tylko 57,10 zł czyli 0,38 % wartości portfela.

Indeks WIG kończy tydzień z wynikiem +2,52 %

WIG od 1 stycznia 2014 roku: -0,42%

Wynik Portfela od początku istnienia: -0,38%

Kryterium WIG:

Zgodnie z przyjętym wcześniej kryterium WIG – to zachowanie i położenie indeksu decyduje o tym, czy rozważamy dokupywanie kolejnych spółek. Ostatnia seria zakupów okazał się trafna (WIG bronił linii trendu). Po wzrostowej serii, która dotarła do poziomu, z którego już dwa razy następowały spadki, możliwa jest korekta, tym bardziej, że ostatnie małe świecy, przy niskich obrotach sugeruję, że chyba trochę brakuje kupujących. Dlatego podjąłem decyzję, że w tym tygodniu nie kupujemy żadnych akcji. Czekamy z tym co mamy na to co będzie dalej.

Poniżej lista spółek analizowanych w tym tygodniu (kliknięcie w nazwę spółki otwiera link do analizy, * spółka spełnia wstępne kryteria trendu wzrostowego)

Wcześniej analizowane spółki, które spełniają wstępne kryterium trendu:

 


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBlok po 22 – przegląd sygnałów D1, W1 i MN
Następny artykułBNP Paribas: Kupujcie AUD/NZD z TP na 1.11
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here