Naga MarketsPoniżej podsumowanie Portfela spółek w trendzie wzrostowym:W mijającym tygodniu nie odnotowaliśmy żadnych zmian w portfelu. Żadna spółka nie wypadła na skutek wybicia SL. Portfel liczy zatem 12 firm. Do rachunku należy doliczyć 67,19 zł dywidendy z Budimexu.

Indeks WIG kończy tydzień z wynikiem +2,24%

WIG od 1 stycznia 2014 roku: +2,63%

WIG20 od 1 stycznia 2014 roku: +2,79%

Wynik Portfela od początku istnienia: -2,59% (wraz z dywidendami)

Kryterium WIG:

invest

Zgodnie z przyjętym wcześniej kryterium WIG – to zachowanie i położenie indeksu decyduje o tym, czy rozważamy dokupywanie kolejnych spółek. W ostatnim czasie sprawdziły się przewidywania dołka korekty i odbicia. Aktualnie kurs wybił linię korekty oraz ważną strefę oporu. Zmierzamy do poziomu poprzedniego szczytu, a więc możemy dokonać zakupów w tym tygodniu. Głosowanie jak zwykle na forum, tym razem do wyboru 3 spółki: PZU, Quercus i CD Projekt.

Baza analizowanych spółek, które spełniają wstępne kryterium trendu:


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here