Naga MarketsPoniżej podsumowanie Portfela spółek w trendzie wzrostowym:

Te artykuły również Cię zainteresują

W mijającym tygodniu w wyniku głosowania zakupiliśmy dwie spółki: Colian oraz Eurocash. Dziękuję wszystkim za udział w głosowaniu, tym bardziej że zakupione spółki zaczeły prawie od razu zyskiwać. Żadna spółka nie wypadła na skutek wybicia SL. Portfel liczy zatem 12 firm. W środę została przelana dywidenda z Budimexu. 11.85 zł za akcję czyli 82,95 zł, a po odjęciu podatku to 67,19 zł. Saldo rachunku wynosi więc 14 498,11 zł.

Indeks WIG kończy tydzień z wynikiem +3,08%

WIG od 1 stycznia 2014 roku: +1,05%

WIG20 od 1 stycznia 2014 roku: +1,43%

Wynik Portfela od początku istnienia: -3,35%

Kryterium WIG:

Zgodnie z przyjętym wcześniej kryterium WIG – to zachowanie i położenie indeksu decyduje o tym, czy rozważamy dokupywanie kolejnych spółek. W ostatnim czasie sprawdziły się przewidywania dołka korekty i odbicia. Aktualnie zbliżamy się do ważnego miejsca jakim jest linia korekty i opór w postaci ostatniego lokalnego szczytu. Dodatkowo należy wspomnieć o niedzielnych wyborach, zwłaszcza na Ukrainie. W takiej sytuacji nie będziemy kupować kolejnych spółek w tym tygodniu, tym bardziej, że nasz portfel jest już mocno napięty.

Baza analizowanych spółek, które spełniają wstępne kryterium trendu:


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here