Naga MarketsPoniżej podsumowanie Portfela spółek w trendzie wzrostowym:

Te artykuły również Cię zainteresują

W mijającym tygodniu z portfela wypadła spółka Zamet, którą złapał SL. Mimo wszystko uważam, że jest to perspektywiczna spółka, którą być może za jakiś czas odkupimy. W prezentowanym portfelu obowiązuje początkowy SL 10%, przy spółce Budimex strata wynosi ponad 13%, aczkolwiek spowodowane jest to odcięciem dywidendy (11,85 zł), którą dodamy do portfela 21 maja. SL na Budimexie ustawiamy na poziomie 114 zł. Był to słaby okres dla naszego portfela, tak jak zresztą dla całej giełdy, aczkolwiek jestem optymistycznie nastawiony. Są przesłanki do takiego nastawienia np. spadająca rentowność naszych obligacji. Więcej szczegółów podałem w artykule: WIG – kupuj gdy leje się krew- czyli już czas na wzrosty?

Zachęcam również do zapoznania się z wynikami badań tzw. systemu Fabera: Czy proste rzeczy nadal działają? Poznaj genialny system Mebana Fabera

Indeks WIG kończy tydzień z wynikiem -2,56%

WIG od 1 stycznia 2014 roku: -2,72%

WIG20 od 1 stycznia 2014 roku: -1,76%

Wynik Portfela od początku istnienia: -5,68%

Kryterium WIG:

Zgodnie z przyjętym wcześniej kryterium WIG – to zachowanie i położenie indeksu decyduje o tym, czy rozważamy dokupywanie kolejnych spółek. Zgodnie z analizą techniczną istnieje prawdopodobieństwo, że spadki z mijającego tygodnia utworzyły dołek, być może ulegnie on jeszcze pogłębieniu, ale być może jest to właśnie kolejny coraz wyższy dołek. W związku z tym możemy zakupić kilka spółek.

Analizy i głosowanie na kupno spółek znajduje się na forum w tym TEMACIE.

Baza analizowanych spółek, które spełniają wstępne kryterium trendu:


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here