Naga MarketsPoniżej podsumowanie Portfela spółek w trendzie wzrostowym:

Te artykuły również Cię zainteresują
W mijającym tygodniu z portfela wypadła spółka Mabion, której strata przekroczyła 10%. Nie było żadnych zakupów, a cały portfel podlegał delikatnej korekcie przed świątecznej.

Indeks WIG kończy tydzień z wynikiem -2,02 %

WIG od 1 stycznia 2014 roku: -0,68%

WIG20 od 1 stycznia 2014 roku: +0,13%

Wynik Portfela od początku istnienia: -1,82%

Kryterium WIG:

Zgodnie z przyjętym wcześniej kryterium WIG – to zachowanie i położenie indeksu decyduje o tym, czy rozważamy dokupywanie kolejnych spółek. Poprzednim razem, gdy wprowadziliśmy zakaz kupna, gdy kurs dotarł pod strefę oporu, kryterium uchroniło portfel przed stratami. Aktualnie spadki z tego tygodnia były przy niewielkich obrotach i można przypuszczać, że znaczący kapitał nie brał udziału w tych sesjach. Spadki należy więc traktować jako korekcyjne. Technicznie mamy wsparcie oraz odrobinę niżej linię trendu. Można zatem rozważyć kupno kilku spółek.

W temacie na forum trwa głosowanie: VIII Walne Zebranie Akcjonariuszy

Do wyboru jest 5 opcji, można oddać 3 głosy, głosowanie trwa do poniedziałku.

Baza analizowanych spółek, które spełniają wstępne kryterium trendu:


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here