Naga MarketsPoniżej podsumowanie Portfela spółek w trendzie wzrostowym:

Te artykuły również Cię zainteresują
W mijającym tygodniu nie było żadnych zmian w portfelu, żadna spółka nie złapała SL, ani też żadna nie została kupiona. Spółkom, które osiągają najlepsze wyniki przestawiamy SL: Talex na poziom 17 zł, Kania 2,85 zł, Wielton 5,90 zł. Portfel wyszedł na plus i zarabia 117,33 zł.

Indeks WIG kończy tydzień z wynikiem +1,58 %

WIG od 1 stycznia 2014 roku: +1,53%

Wynik Portfela od początku istnienia: +0,78%

Kryterium WIG:

Zgodnie z przyjętym wcześniej kryterium WIG – to zachowanie i położenie indeksu decyduje o tym, czy rozważamy dokupywanie kolejnych spółek. Aktualne położenie znajduje się pod strefą oporu, dlatego dopuszczam niewielkie zakupy jedynie bardzo dobrze rokujących spółek.

W temacie na forum trwa głosowanie: VII Walne Zebranie Akcjonariuszy

Do wyboru jest 5 opcji, można oddać 2 głosy, głosowanie trwa do wtorku.

Poniżej lista spółek analizowanych w tym tygodniu (kliknięcie w nazwę spółki otwiera link do analizy, * spółka spełnia wstępne kryteria trendu wzrostowego)

Wcześniej analizowane spółki, które spełniają wstępne kryterium trendu:


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here