Naga MarketsPoniżej podsumowanie Portfela spółek w trendzie wzrostowym:W mijającym tygodniu nie zaszły żadne zmiany w portfelu, który odrobił nieco ponad 0,5 %.

Indeks WIG kończy tydzień z wynikiem +0,57%

WIG od 1 stycznia 2014 roku: -0,49%

Wynik Portfela od początku istnienia: -5,57%

Kryterium WIG:

invest

Zgodnie z przyjętym wcześniej kryterium WIG – to zachowanie i położenie indeksu decyduje o tym, czy rozważamy dokupywanie kolejnych spółek. W ostatnim czasie sprawdziły się przewidywania dołka korekty i odbicia. Na wykresie tygodniowym WIG kurs znajduje się nad linią trendu i oczekiwane jest większe odbicie, problem w tym, że obroty na giełdzie są bardzo małe, typowo wakacyjne. Linia A/D znajduje się w stanie wyprzedania i także stoi w miejscu. Wygląda na to, że tak może wyglądać giełda nawet do końca wakacji, stąd też nie przeprowadzamy zmian w portfelu i cierpliwie czekamy.

Baza analizowanych spółek, które spełniają wstępne kryterium trendu:


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here