Naga MarketsPoniżej podsumowanie Portfela spółek w trendzie wzrostowym, grubą linią oddzielone tygodnie:

Te artykuły również Cię zainteresują
Największa strata to -1,83% na akcjach Groclinu. Po trzech tygodniach można powiedzieć, że portfel składający się wyłącznie ze spółek, które poruszają się w trendzie wzrostowym jest portfelem stabilnym, który nie przyniesie być może gigantycznych wzrostów, ale powinien stabilnie wzrastać.

Cieszy fakt, że wszystkie spółki zakupione w pierwszym tygodniu zarabiają łącznie 3,48%

Uznaliśmy, że nieustanne dokupywanie spółek powoduje to, że trudno taki portfel porównać np. z indeksem WIG. Ponadto nikt nie ma nieograniczonego kapitału i pokazywanie takiego portfela bez dna nie ma sensu.

Postanowiliśmy wprowadzić ograniczenia:

 • Portfel składa się ze spółek zakupionych za maksymalnie 10 000 zł. Jest to wartość początkowa. Jeżeli portfel zacznie zarabiać – możemy wspólnie zastanowić się czy reinwestować zarobione pieniądze.

 • W portfelu może znajdować się maksymalnie 15 spółek.

 • Istnieje możliwość powiększenia pozycji na danych akcjach

 • Decyzje o zakupie lub sprzedaży akcji, o wielkości pozycji, zleceniach SL – będą podejmowane wspólnie z Wami poprzez forum

 • Jeżeli będą chętni do wspólnego decydowania o portfelu – wprowadzimy udziały tzn. za każdą dobrą propozycję kupna akcji do portfela, autor propozycji będzie otrzymywał udziały. Im więcej udziałów tym ważniejszy głos w debacie.

 • Każda zamówiona analiza i każda spółka z bloku “Spółka w trendzie wzrostowym” jest tylko propozycją.

 • Wszelkie decyzje dotyczące kupna lub sprzedaży podejmowane będą w weekend po dyskusji na forum w temacie: Portfel spółek w trendzie wzrostowym

Zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie, w której zdecydujemy jakie spółki zostawiamy w portfelu: ANKIETA

Głosowanie trwa do środy, następnie podejmiemy decyzje o tym za jaką kwotę kupić nowe spółki lub zostawić te, które już się znajdują w portfelu.

Jednocześnie rezygnujemy z prowadzenia portfela spółek na zamówienie. Nie ma sensu przyrodzenie tak dużego portfela. Nadal można zamawiać analizy spółek – każde zamówienie będzie propozycję do portfela, którą rozważmy w weekend.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

 1. Rzeczywiście, spadła idealnie do linii trendu. Można uznać, że kupiona.

  Nadmiar spółek powoduje, że ciężko je obserwować. Teraz będzie lepiej.

 2. Zapomniałeś o spółce Robyg. W jej analizie pisałeś, że zostanie kupiona jeśli spadnie do 2,30. Spadła, więc powinna być zaliczona jako kupiona po 2,30zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here