Naga MarketsPoniżej podsumowanie Portfela spółek w trendzie wzrostowym:

Te artykuły również Cię zainteresują
W mijającym tygodniu na skutek mocnej zniżki na giełdzie wypadły 2 spółki z Portfela: Variant oraz Gino Rossi. W wyniku głosowania na forum zakupione zostały: Graal i Kania.

Indeks WIG czyli cała Giełda kończy tydzień z wynikiem -4,68 %

WIG od 1 stycznia 2014 roku: -4,52%

Wynik Portfela od początku istnienia: -5,87%

Dysponujemy 6265 zł na inwestycje w maksymalnie 7 spółek (portfel nie może przekraczać 15 spółek, a początkowy budżet to 15000 zł).

Wprowadzamy nowe kryterium, od teraz będziemy kupować akcje jedynie wtedy, gdy indeks WIG (cała giełda) będzie znajdował się odpowiednim miejscu tzn. np. przy linii trendu, przy wsparciu, po korektach itp. Jeżeli WIG rośnie, rosną akcje nawet 70-80% spółek, dajemy sobie tym samym większe szanse na kupno spółki, która będzie wzrastać. Aktualnie po standardowej wielkości korekcie, WIG dotarł do linii trendu wzrostowego poprowadzonej od dołka z 2009 roku. Jesteśmy zatem w idealnym miejscu na zakupy, jeżeli giełda nadal będzie spadać i WIG przekroczy w dół linię trendu, przestaniemy kupować kolejne akcje.

Poniżej lista spółek analizowanych w tym tygodniu (kliknięcie w nazwę spółki otwiera link do analizy, * spółka spełnia wstępne kryteria trendu wzrostowego)

Wcześniej analizowane spółki, które spełniają wstępne kryterium trendu:

Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu, ankieta znajduje się na stronie: https://forum.comparic.pl/viewtopic.php?f=89&t=2793

Znajdziecie tam aktualne spojrzenie na wszystkie analizowane spółki, które spełniają wstępne kryterium trendu wzrostowego (21 spółek).

Głosowanie trwa do środy. Dziękuję wszystkim za udział w poprzednim głosowaniu i udzielenie poparcia dla zakupu Graal i Kania. Pełny opis spółek znajdziecie na forum.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here