Naga MarketsPoniżej podsumowanie Portfela spółek w trendzie wzrostowym, grubą linią oddzielone tygodnie:

Te artykuły również Cię zainteresują
Zestawienie można pobrać w formie pliku w Wordzie, po nazwie spółki jest link do analizy (tutaj usunąłem tę kolumnę ze względu na zbytnią szerokość tabeli). Plik można pobrać na forum w temacie, przez który można zgłaszać propozycje spółek do portfela: Portfel spółek w trendzie wzrostowym

Podsumowanie:

Na 11 spółek, które znajdują się w portfelu zyskuje 7. Spółki, które mają niewielkie straty (max. 1.75%) zostały zakupione w tym tygodniu i być może potrzebują czasu aby nabrać rozpędu.

Cieszy fakt, że bardzo dobrze radzą sobie spółki, zakupione w poprzednim tygodniu, wszystkie są na plusie.

Spółki z pierwszego tygodnia zarabiają w tej chwili 4,67% po niecałych dwóch tygodniach.

Zyski nie są jeszcze na tyle duże, aby przestawiać SL więc wszystko zostaje tak jak widać w tabeli ze standardowym SL 10%.

Podsumowanie wyników portfela:

Spółki zakupione w tym tygodniu odnotowały zysk: + 0,09 %

Indeks WIG czyli cała Giełda kończy tydzień z wynikiem + 2,52 %

Cały portfel łącznie odnotowuje zysk: + 2,70 %

WIG od początku istnienia portfela zyskuje: + 3,37 %


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPortfel analiz na zamówienie
Następny artykułRanking Analityków Walutowych
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here