Naga MarketsPoniżej podsumowanie Portfela spółek w trendzie wzrostowym:

Te artykuły również Cię zainteresują
W mijającym tygodniu na skutek mocnej zniżki na giełdzie spowodowanej konfliktem na Ukrainie z portfela wypadło kilka spółek: Wielton, Ace, Farmacol, KGHM, Lubawa. Aktualnie w portfelu mamy 8 spółek. Najnowszy nabytek to Gino Rossi, zakupiony po wspólnej decyzji poprzez głosowanie.

Na 8 spółek, które znajdują się w portfelu zyskuje 4.

Indeks WIG czyli cała Giełda kończy tydzień z wynikiem -2,6 %

WIG od 1 stycznia 2014 roku: +1,19%

Wynik Portfela od początku istnienia: -2,43%

Dysponujemy 6454,06 zł na inwestycje w maksymalnie 7 spółek (portfel nie może przekraczać 15 spółek, a początkowy budżet to 15000 zł).

Poniżej lista spółek analizowanych w tym tygodniu (kliknięcie w nazwę spółki otwiera link do analizy, * spółka spełnia wstępne kryteria trendu wzrostowego):

Wcześniej analizowane spółki, które spełniają wstępne kryterium trendu:

Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu, ankieta znajduje się na stronie: https://forum.comparic.pl/viewtopic.php?f=89&t=2766

Znajdziecie tam aktualne spojrzenie na wszystkie analizowane spółki, które spełniają wstępne kryterium trendu wzrostowego (30 spółek).

Głosowanie trwa do środy. Dziękuję wszystkim za udział w poprzednim głosowaniu i udzielenie poparcia dla zakupu Gino Rossi. Pełny opis spółek znajdziecie na forum.

W tym tygodniu najlepiej pod względem technicznym wyglądają:

Groclin – retest poprzedniego szczytu, widać odrzucenie tego poziomu, po zakończeniu korekty jest szansa na kolejną falę wzrostów.

Delko- podobna sytuacja, mamy linie trendu, która jest dokładnie respektowana. W tygodniu pin bara, który naruszył strefę wsparcia. Dosyć sporo miejsca na wzrosty do poziomu poprzedniego maksimum.

Kania – identyczna korekta jak poprzednia (38% spadków). Mamy pin bar W1, jest reakcja na to miejsce, linia trendu i wsparcie, a także sporo do odrobienia. Wspominałem w tygodniu, że spółce nie szkodzi embargo na polskie (unijne) mięso wprowadzone przez Rosję, a nawet może jej być na rękę.

Uboatline – duża korekta i objawy jej zakończenia, na W1 objęcie hossy w kluczowym miejscu.

Graal – Pokonanie poziomu poprzedniego szczytu i retest. Warto poczekać przy tym wsparciu bo do następnego kluczowego oporu jest prawie 50% zysków do zgarnięcia.

Moimi faworytami są Kania i Graal, na te spółki oddam swój głos.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here