Naga MarketsPoniżej podsumowanie Portfela spółek w trendzie wzrostowym:

Te artykuły również Cię zainteresują
W mijającym tygodniu spółka Action została sprzedana, po osiągnięciu SL 10%. Zgodnie z decyzją podjętą przez głosowanie na forum, zakupiłem spółkę Variant oraz ustawiłem zlecenie oczekujące kupna KGHM po 117 zł. Zlecenie zostało aktywowane w piątek, a SL dla tej spółki wynosi 5%.

Poniżej procentowy skład portfela:


Na 12 spółek, które znajdują się w portfelu zyskuje 8.

Indeks WIG czyli cała Giełda kończy tydzień z wynikiem +0,77 %

WIG od 1 stycznia 2014 roku: +3,75%

Cały portfel łącznie odnotowuje zysk: +2,07%

Dysponujemy 3013,20zł na inwestycje w maksymalnie 3 spółki (portfel nie może przekraczać 15 spółek, a początkowy budżet to 15000 zł).

Poniżej lista spółek analizowanych w tym tygodniu:

Wcześniej analizowane spółki, które spełniają wstępne kryterium trendu:

Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu, ankieta znajduje się na stronie: https://forum.comparic.pl/viewtopic.php?f=89&t=2743

Znajdziecie tam aktualne spojrzenie na wszystkie analizowane spółki, które spełniają wstępne kryterium trendu wzrostowego (21 spółek).

Głosowanie trwa do środy. Dziękuję wszystkim za udział w poprzednim głosowaniu i udzielenie poparcia dla zakupu 2 spółek. Pełny opis spółek znajdziecie na forum.

W tym tygodniu najlepiej pod względem technicznym wyglądają Groclin (idealnie) oraz Gino Rossi. Na te dwie spółki oddam swój głos. Odrobinę gorzej wyglądają Quercus i Enel-Med (duży impet spadków)


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here