Naga Markets

Poniżej podsumowanie Portfela spółek w trendzie wzrostowym:

porfelW mijającym tygodniu dokupiliśmy za praktycznie całość posiadanej gotówki, 4 akcje PZU po cenie poniedziałkowego otwarcia. Portfel w minionym tygodniu stracił nieznacznie ok 0,50% podczas, gdy giełda traciła trzykrotnie więcej.

Indeks WIG kończy tydzień z wynikiem -1,47%

WIG od 1 stycznia 2014 roku: +5,22%

Wynik Portfela od początku istnienia: +5,03%

Kryterium WIG:

wig

XTB

Zgodnie z przyjętym wcześniej kryterium WIG – to zachowanie i położenie indeksu decyduje o tym, czy rozważamy dokupywanie kolejnych spółek. W ostatnim czasie sprawdziły się przewidywania dołka korekty i odbicia.

Na wykresie dziennym widać, że korekta zaczęła się w dość niebezpiecznym, ale spodziewanym miejscu poprzedniego szczytu. Na razie jednak nie ma powodów do obaw, spadki zatrzymują się na pierwszym z możliwych wsparć broniąc okolic poziomu 54 000 punktów. Czekamy na dalszy rozwój wypadków, gdyż nie dysponujemy już gotówką na zakup akcji.

Poniżej wskazanie linii A/D:

qwqqwqwqwqwqwqwqw

Linia A/D, która pozwoliła wejść nam mocniej w rynek w odpowiednim czasie (zresztą jak często sprawdzała się ona podczas ostatnich 2 lat można zobaczyć TUTAJ), znajduje się w strefie wykupienia tzn. na poziomie ostatnich maksimów. Niewiele zmieniło się przez tydzień, wskaźnik lekko spada wskazując jedynie, że lepsze momenty na zakupy już za nami, na kolejne należy poczekać.

Baza analizowanych spółek, które spełniają wstępne kryterium trendu:


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here