Naga Markets[pullquote align=”right” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Sprawdź ofertę szkoleń podstawowych oraz zaawansowanych[/pullquote]

Portfel inwestycyjny tworzony przez Dział Analiz Admiral Markets prezentuje w jaki sposób inwestor może wykorzystać potencjał płynący z aktualnych trendów na amerykańskich rynkach akcji. Indeksy giełdowe oraz akcje spółek z USA dostępne są dla inwestorów w formie kontraktów CFD na platformie Admiral Markets UK Ltd.

Te artykuły również Cię zainteresują
Tutaj znajdziesz pełny opis strategii stosowanej przez Analityków Admiral Markets

  1. Wstępna selekcja instrumentów z wykorzystaniem US Trading Report

Pozycja krótka:

  • Apple – spółka wczoraj opublikowała bardzo słabe wyniki i w handlu posesyjnym straciła ponad 8%.
  1. Lokalizacja potencjalnych miejsc do zajęcia pozycji

Apple Inc. – spadkiAAPLDaily

Wczoraj po sesji swoje wyniki opublikowała spółka Apple. Wyniki były bardzo słabe. Zysk na akcję był gorszy od prognoz o 0,10 USD i wyniósł 1,9 USD. Natomiast przychody były niższe o 1,37 mld USD od rynkowych przewidywań i spadły o 12,8% w porównaniu z analogicznym okresem rok wcześniej. Spadek sprzedaży iPhone’ów był główną przyczyną gorszych wyników, dodajmy pierwszy od wprowadzenia ich na rynek.

Akcje w handlu posesyjnym spadły o ponad 8% do poziomu w okolicach 96 USD. Najbliższy poziom wsparcia znajduje się w pobliżu 93 USD, czyli w okolicach dołków z początku roku. Obecnie scenariusz spadkowy jest najbardziej prawdopodobny.

AT&T

Pozycja została otworzony podczas niewielkiej korekty po przebiciu wspomnianego poziomu 36,50. Zlecenie obronne zostało postawione poniżej górnego ograniczenia kanału spadkowego. Obecnie Stop Loss został przesunięty w okolice 38 USD w celu zabezpieczenia połowy zysku. Maksymalny poziom jaki osiągnęła cena od otworzenia pozycji wynosił 39,65 USD. Początkowo zlecenie obronne zostało ustawione poniżej górnego ograniczenia kanału spadkowego na poziomie 34,90 USD. W miniony czwartek korekta okazała się głębsza i zlecenie obronne zostało aktywowane.

Tabela z opisem zajętych pozycji:

xa

Tabela podsumowująca stan portfela:

xaaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here