Naga Markets[pullquote align=”right” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Sprawdź ofertę szkoleń podstawowych oraz zaawansowanych[/pullquote]

Portfel inwestycyjny tworzony przez Dział Analiz Admiral Markets prezentuje w jaki sposób inwestor może wykorzystać potencjał płynący z aktualnych trendów na amerykańskich rynkach akcji. Indeksy giełdowe oraz akcje spółek z USA dostępne są dla inwestorów w formie kontraktów CFD na platformie Admiral Markets UK Ltd.

Tutaj znajdziesz pełny opis strategii stosowanej przez Analityków Admiral Markets

  1. Wstępna selekcja instrumentów z wykorzystaniem US Trading Report

Pozycja długa:

  • AT&T Inc. – spółka z branży technologicznej od początku roku urosła już prawie 13,5% i jest liderem na liście US Trading Report.

Pozycja krótka:

  • Bank of America Corp. – obecnie jest kandydatem do zajęcia pozycji krótkiej. Firma jest dokładnie po przeciwnej stronie co ww. AT&T. Spółka od początku roku straciła ponad 17% i jest na samym dole listy US Trading Report.
  1. Lokalizacja potencjalnych miejsc do zajęcia pozycji

AT&T – long

TWeeklyW tym tygodniu akcje spółki urosły o ponad 1,5%. Obecnie byki walczą o przełamanie oporu znajdującego się w pobliżu 38,50 USD. Przebicie tej strefy otworzy drogę do 43 USD, czyli szczytów z początku 2008 roku. Nawet po osiągnięciu tego pułapu akcje będę wciąż daleko od swoich historycznych maksimów, które wypadają w pobliżu 60 USD i zostały ustanowione podczas banki internetowej na początku milenium.

Pozycja została otworzony podczas niewielkiej korekty po przebiciu wspomnianego poziomu 36,50. Zlecenie obronne zostało postawione poniżej górnego ograniczenia kanału spadkowego.

Spółka chce dalej inwestować w obszarze internetu mobilnego. Dodatkowo przewiduje, że uruchomienie swojej usługi DirectTV w Meksyku pomogą jeszcze bardziej wzmocnić pozycję na arenie międzynarodowej. Powoduje to optymizm wśród inwestorów.

Pozycja została otworzona na poziomie 36.76USD

Zlecenie obronne Stop Loss ustawione na poziomie 34.90 USD

Bank of America Corp. – short

BACDailyAkcje Bank of America znajdują się w trendzie spadkowym od mniej więcej połowy grudnia ub.r. W piątek korekta zakończyła się w okolicach 14 USD, co było optymalnym miejscem do zajęcia pozycji, niestety moment został przegapiony. Jednak dzisiaj akcje otworzyły się z luką wzrostową i obecnie oscylują w okolicach 13,19 USD w tzw. handlu przedsesyjnym (premarket trading), więc jest szansa na ponowne podejście pod wspomniany obszar oporu. Z kolei najbliższy poziom wsparcia znajduje się w okolicach 13 USD. W tym miejscu wypada szczyt z marca oraz dołek z maja 2013 roku. Po przełamaniu tej strefy kurs ma otwartą drogę do ostatniego dołka w okolicach 11 USD.

Tabela z opisem zajętych pozycji:

1

Tabela podsumowująca stan portfela:

2tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here