Naga Markets[pullquote align=”right” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Sprawdź ofertę szkoleń podstawowych oraz zaawansowanych[/pullquote]

Portfel inwestycyjny tworzony przez Dział Analiz Admiral Markets prezentuje w jaki sposób inwestor może wykorzystać potencjał płynący z aktualnych trendów na amerykańskich rynkach akcji. Indeksy giełdowe oraz akcje spółek z USA dostępne są dla inwestorów w formie kontraktów CFD na platformie Admiral Markets UK Ltd.

Tutaj znajdziesz pełny opis strategii stosowanej przez Analityków Admiral Markets

  1. Wstępna selekcja instrumentów z wykorzystaniem US Trading Report

Pozycja długa:

  • AT&T Inc. – spółka z branży technologicznej od początku roku urosła ponad 11% i jest liderem na liście US Trading Report.

Pozycja krótka:

  • American Express Co. – firma jest dokładnie po przeciwnej stronie co ww. AT&T. Spółka od początku roku straciła prawie 20%.
  1. Lokalizacja potencjalnych miejsc do zajęcia pozycji

AT&T – longTWeekly

Kolejny tydzień kurs walczy o pozostanie nad wsparciem w okolicach 36,50 USD i jak na razie ta sztuka się udaje. Najbliższy poziom oporu znajduje się w okolicach szczytów z kwietnia ub.r. w pobliżu 38,75 USD, a przebicie tej strefy otwiera drogę do 43 USD, czyli szczytów z początku 2008 roku. Nawet po osiągnięciu tego pułapu akcje będę wciąż daleko od swoich historycznych maksimów, które wypadają w pobliżu 60 USD i zostały ustanowione podczas banki internetowej na początku milenium.

Pozycja została otworzony podczas niewielkiej korekty po przebiciu wspomnianego poziomu 36,50. Zlecenie obronne zostało postawione poniżej górnego ograniczenia kanału spadkowego.

invest

Spółka chce dalej inwestować w obszarze internetu mobilnego. Dodatkowo przewiduje, że uruchomienie swojej usługi DirectTV w Meksyku pomogą jeszcze bardziej wzmocnić pozycję na arenie międzynarodowej. Powoduje to optymizm wśród inwestorów.

Pozycja została otworzona na poziomie 36.76USD

Zlecenie obronne Stop Loss ustawione na poziomie 34.90 USD

American Express – shortAXPDaily

W poniedziałek kurs dotarł w okolice poziomu oporu 55,50 – 56 USD. Jeżeli ten poziom nie zostanie obroniony to kolejny przystanek znajduje się w pobliżu  58,75; gdzie kończy się luka spadkowa z 22 stycznia br. Po obronie tej strefy powinnyśmy wrócić do trendu spadkowego, który obserwujemy od początku 2015 roku. Przełamanie wsparcia z 11 lutego br. w okolicach 50 USD otworzy drogę do 42,40 USD; czyli dołka z listopada 2011 roku.

Pozycja została otworzona po dotarciu korekty w okolice 53 USD, a zlecenie obronne zostało ustawione powyżej poziomu oporu 56 USD

Pozycja została otworzona na poziomie 52.96USD

Zlecenie obronne Stop Loss ustawione na poziomie 56.15 USD

Tabela z opisem zajętych pozycji:ax

Tabela podsumowująca stan portfela:axConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here