Naga MarketsPortfel zamówień Grupy Erbud miał wartość 2,44 mld zł na koniec września br. i był o 6% większy r/r, w tym 669 mln zł przypadało na IV kw. br., podała spółka.

Grupa Erbud prezentuje wartość swojego portfela zamówień na koniec III kwartału

“Na koniec III kwartału 2020 roku Grupa Erbud zgromadziła stabilny i rentowny portfel zleceń wart 2,44 mld zł. Na obecny rok przypadają zlecenia o wartości 669 mln zł, na kolejne lata (2021-2023) przypada 1,77 mld zł. Udział zamówień publicznych w portfelu zleceń wyniósł 36%” – czytamy w komentarzu do wyników za III kw.

Te artykuły również Cię zainteresują

“Pomimo obostrzeń związanych z pandemią osiągamy świetne wyniki finansowe i spodziewamy się, że nasze przychody na koniec 2020 roku po raz kolejny przekroczą 2 mld zł. Cieszy nas zwłaszcza portfel zamówień na wysokim poziomie ponad 2,4 mld zł. Tylko w tym roku podpisaliśmy kontrakty o wartości blisko 2 mld zł [1,95 mld zł]. To pokazuje że Grupa Erbud nawet w trudnych czasach zdobywa dobre i rentowne kontrakty” – dodał prezes Dariusz Grzeszczak, cytowany w materiale.

W okresie I-III kw. 2020 Erbud miał 1 606,9 mln zł skonsolidowanych przychodów.

Grupa Erbud to polska grupa budowlana świadcząca usługi w segmencie mieszkaniowym, komercyjnym, użyteczności publicznej oraz inżynieryjno-drogowym i energetycznym na terenie Polski i krajów europejskich. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2019 r. miała 2,31 mld zł skonsolidowanych przychodów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here