Naga MarketsTrend wzrostowy na BTCCzy słyszałeś już o Satoshi’s Treasure? Jest to propozycja dla poszukiwaczy przygód oraz sympatyków łamigłówek, w której nagrodą jest dostęp do portfela z kryptowalutą Bitcoin (BTC) o rzekomej wartości 1 miliona dolarów. Uczestnicy gry muszą złamać serię skomplikowanych zagadek, aby uzyskać dostęp do co najmniej 400 z 1000 ukrytych kluczy prowadzących ostatecznie do portfela.


Dzienna aktualizacja wskazówek prowadzących do kluczy BTC

Chociaż poszukiwania dotyczą waluty cyfrowej, to kolejne klucze będą ukrywane w miejscach publicznych w różnych miejscach na świecie. Organizatorzy zachęcają do udziału całe drużyny w związku ze złożonością łamigłówek oraz faktem rozsiania przestrzennego. Każdego dnia pojawiają się nowe aktualizacje mające na celu prowadzić do odkrycia kolejnych kluczy.

Te artykuły również Cię zainteresują
„Portfel zawierający w sobie monety Bitcoin o wartości 1 miliona dolarów został podzielony na 1000 kluczy przy użyciu magicznych mocy Shamira. Przy pomocy mocy tego samego czarodzieja portfel można odtworzyć przy użyciu 400 z wszystkich kluczy” – twierdzi informacja na stronie promującej grę.

Jak na razie główna strona projektu prezentuje jedynie kilka lokacji geograficznych i wstępnych wskazówek, potwierdzających, że klucze rzeczywiście są rozsiane po różnych częściach świata.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here