Naga MarketsPoniżej podsumowanie Portfela analiz na zamówienie, od początku (17 styczeń), grubą kreską oddzielony jest każdy tydzień:

Te artykuły również Cię zainteresują
Zestawienie można pobrać w formie pliku w Wordzie, po nazwie spółki jest link do analizy (tutaj usunąłem tę kolumnę ze względu na zbytnią szerokość tabeli). Plik można pobrać na forum w temacie, przez który można również zamawiać analizy: Analizy spółek z GPW na zamówienie

Podsumowanie:

Do J.W. Construction dołączają w tym tygodniu dwie spółki, które straciły powyżej 10% i złapał je automatyczny SL – Mostostal Export i DM IDM.

Do Petrolinvestu i LSI Software, którym podniosłem SL w ubiegłym tygodniu aby chronić zyski, dołączył Mostostal Warszawa, który zyskuje prawie 20%. SL przestawiam na 5,38 zł czyli prawie 90% aktualnej ceny.

15 na 29 spółek z portfela zarabia.

Podsumowanie wyników portfela:

Spółki zakupione w tym tygodniu odnotowały stratę: – 0,80 %

Indeks WIG czyli cała Giełda kończy tydzień z wynikiem + 2,52 %

Cały portfel od początku istnienia odnotowuje zysk: + 2,50 %

WIG od początku istnienia portfela odnotowuje zysk: +2,38%

Cieszy fakt, że Wasz portfel (osób zamawiających) po 3 tygodniach nadal wyprzedza WIG. Dziękujemy za wszystkie zamówione analizy i zachęcamy do kolejnych zamówień.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCiti: Wzrosty na EUR wcale nieprzesądzone
Następny artykułPortfel spółek w trendzie wzrostowym +2,70%
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here