Naga MarketsPoniżej podsumowanie Portfela analiz na zamówienie, od początku (17 styczeń), grubą kreską oddzielony jest ostatni tydzień:

Te artykuły również Cię zainteresują
Zestawienie można pobrać w formie pliku w Wordzie, po nazwie spółki jest link do analizy (tutaj usunąłem tę kolumnę ze względu na zbytnią szerokość tabeli). Plik można pobrać na forum w temacie, przez który można również zamawiać analizy: Analizy spółek z GPW na zamówienie

Podsumowanie:

Jedna spółka: J.W. Construction straciła ponad 10%, automatycznie uruchomiony został SL i spółka zostaje usunięta z portfela. Strata 101,05 zł oczywiście dalej będzie księgowana.

Dwóm spółkom, które radzą sobie najlepiej podnoszę SL:

-LSI Software – zysk ponad 11%, SL przestawiam na cenę kupna czyli 8,17 zł.

-Petrolinvest – zysk sięgnął w pewnym momencie nawet 100%, ale ostatecznie wynosi prawie 89%, SL wędruje na poziom 0,25 zł, aby chronić około połowy zysków.

12 na 21 spółek z portfela zarabia, jest więc całkiem nieźle.

Podsumowanie wyników portfela:

Spółki zakupione w tym tygodniu odnotowały zysk: + 0,54 %

Indeks WIG czyli cała Giełda kończy tydzień z wynikiem + 0,53 %

Cały portfel łącznie odnotowuje zysk: + 4,17 %

Dziękujemy za wszystkie zamówione analizy, widać że nasi czytelnicy mają niezłego nosa do spółek giełdowych, zamówienia drugi tydzień z rzędu wyprzedzają indeks WIG. Zachęcamy do kolejnych zamówień.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here