Naga MarketsNiezmiernie miło nam poinformować, iż portal Comparic nawiązał właśnie współpracę z Brokerem BDSwiss. Współpraca ta będzie miała charakter edukacyjny. W ciagu kilku najbliższych tygodni przeprowadzimy serię darmowych webinarów, w trakcie których omówimy m.in. podstawy analizy technicznej, zarządzania ryzykiem i psychologii inwestowania.

W trakcie każdego ze spotkań spory nacisk kłaść będziemy także na praktyczny aspekt przekazywanej wiedzy. W związku z tym znaczna część webinarów prowadzona będzie w formie praktycznych ćwiczeń na żywym rynku.

Najbliższe spotkanie już 14 czerwca!

14 czerwca – czwartek – o godz. 20:30 jeden z naszych redaktorów, Arkadiusz Jóźwiak postara się w prosty, przejrzysty i co najważniejsze – praktyczny sposób wprowadzić uczestników w zagadnienia związane z analizą techniczną.

W trakcie tego spotkania:

  • Dowiesz się jak prawidłowo wyznaczyć lokalne oraz horyzontalne poziomy wsparcia i oporu, i dowiesz się czym tak naprawdę różnią się one między sobą
  • Poznasz dwa praktyczne sposoby kreślenia linii trendu
  • Dowiesz się jak rozróżnić trend od konsolidacji i impuls od korekty
  • Poznasz dwie metody (regularną i alternatywną) określenia zmiany nastawienia rynku

Biorąc sobie do serca główne założenia cyklu „Porozmawiajmy o rynkach” spora część spotkania zostanie poświęcona na praktyczne przedstawienie analizy technicznej na wybranych instrumentach oraz wskazanie potencjalnych setupów inwestycyjnych. Dla osób zainteresowanych będzie istniała również możliwość wyboru instrumentów, na których Arkadiusz Jóźwiak w państwa obecności przeprowadzi szczegółową analizę techniczną.

Zapisz mnie na to szkolenie

Porozmawiajmy o rynkach – rozpiska szkoleń!

Od lewej: Damian Nowiszewski i Arkadiusz Jóźwiak

Kolejne webinary z cyklu porozmawiajmy o rynkach będą odbywały się w każdy czwartek, punktualnie o godz. 20:30. Poprowadzą je doświadczeni traderzy i redaktorzy portalu Comparic – Arkadiusz Jóźwiak oraz Damian Nowiszewski.

 tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here