Naga MarketsPortal rozrywkowy dla dorosłych – Pornhub ogłosił dziś, że wprowadzona w kwietniu tego roku możliwość płatności kryptowalutami na portalu nadal stanowi mniej niż 1 procent zakupów dokonanych na platformie. Platforma planuje poprawę statystyk płatności tokenami w przyszłości. 


Jak pisaliśmy w kwietniu tego roku – strona dla dorosłych – Pornhub – dzięki współpracy z siecią Verge wprowadziła użytkownikom zakupy na stronie za pośrednictwem kryptowalut. Początkowo platforma pozwalała na płatności tylko za pomocą własnego tokena XVG, następnie rozszerzając ofertę o TRX oraz ZEN.

Zobacz również: Playboy pozywa firmę blockchainową za oszustwo i złamanie kontraktu

Z aktualnych badań firmy wynika jednak, że nadal część klientów płacących za pośrednictwem kryptowalut jest stosunkowo niewielka – bo poniżej 1% całości wykonywalnych transakcji. Warto jednak zaznaczyć, że sam portal posiada bazę użytkowników przekraczającą 30 milionów, więc nawet 1 procent obecnych użytkowników stanowi relatywnie duży wynik. To jednak nie do końca zadowala firmę – rzecznik Pornhuba poinformował Hard Fork ostatnio za pośrednictwem poczty elektronicznej, że firma nadal jest optymistycznie nastawiona co do dalszej perspektyw wprowadzania rozwiązań przy użyciu waluty kryptograficznej.

Może Cię zainteresować: Za filmy premium na Pornhub zapłacisz kryptowalutą

“W związku z tym spodziewamy się, że w niedalekiej przyszłości będziemy świadkami powszechnego przyjęcia kryptopłat i łańcucha blokowego na naszej stronie”, zauważył przedstawiciel firmy. Zgodnie z zapowiedzią, Pornhub zamierza również w niedalekiej przyszłości wdrożyć procesor płatności PumaPay (PMA) oparty na Ethereum. Zgodnie z raportem Hard Fork, nowa funkcja zostanie uruchomiona w pierwszym kwartale 2019 roku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here