Naga MarketsPornhub akceptuje płatności w XRP, tokenie RipplePornhub ma problemy dot. przetwarzania transakcji na swojej platformie. Ze współpracy z nim wycofały się Visa i Mastercard. Firma promuje więc płatności w kryptowalutach. Teraz otworzyła się na współpracę z Ripple. Za konto premium na portalu zapłacić w m.in. XRP.

  • Na Pornhub możesz kupować konta premium, gdzie znajdują się filmy, których nie ma w darmowej wersji portalu.
  • Od teraz za konto premium zapłacisz w m.in. XRP. To efekt wycofania się ze współpracy z firmą Mastercard i Visa.

Pornhub akceptuje płatności w XRP

Według The Block, Pornhub akceptuje od teraz płatności w XRP, a także stablecoinach USDC, Dogecoinach (DOGE) i Binance Coinach (BNB). Obecnie całkowita liczba kryptowalut, które są już akceptowane w systemie płatności za subskrypcje premium Pornhuba, wynosi aż 16.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dla Ripple to świetna wiadomość, bowiem firma ta trafiła pod lupę władz USA, które zarzucają jej pewne nieprawidłowości w procesie emisji tokenów.

Problemy Pornhuba

Warto przypomnieć, że Pornhub ma problemy wynikające z treści, jakie były publikowane na portalu. Chodzi o filmy, na których było m.in. widać akty pedofilskie czy zawierające sceny bicia kobiet. W odpowiedzi Visa i Mastercard ogłosiły, że nie chcą już współpracować z portalem. W przypadku Mastercard blokada jest trwała, zaś Visa zawiesiła swoje usługi tylko tymczasowo i ponoć bada sprawę.

Już w listopadzie 2019 roku PayPal zaczął blokować płatności dla modelek i modeli, którzy mają swoje konta na PornHub.

Wkrótce potem PornHub zaczął akceptować płatności w takich kryptowalutach jak Verge (XVG), Tron (TRX) i Tether (USDT). Teraz akceptuje również: Bitcoina (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Dash (DASH), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Litecoin (LTC), Monero (XMR), NEM (XEM), Tether (USDT) ), Tron (TRX), Verge (XVG), ZCash (ZEC) i Waves (WAVES).

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here