Naga Markets

Najpierw silne wzrosty, potem równie silne spadki – tak można określić ostatnie godziny handlu na dwóch najważniejszych kryptowalutach na świecie, Bitcoinie (BTC) i Etherze (ETH). Wraz ze zbliżającą się godziną aktualizacji sieci Ethereum i przejścia w “ekologiczny model pracy”,  zmienność na rynku kryptowalut zdaje się być nieznacznie podbita.

  • Zmienność na kryptowalutach rośnie w środę i czwartek. Ostatnie godziny to wzrosty rzędu 4% i spadki o ponad 2%
  • Ważna data dla dwóch najważniejszych kryptowalut na świecie w związku z tym, że ETH czeka na aktualizację The Merge
  • Partnerem artykułu jest Interactive Brokers, sprawdź ofertę już teraz

ETH spada w czwartek ponad 2%

Sesja w środę oraz czwartek zdecydowanie należała do rynku kryptowalut, kiedy to dwie największe kryptowaluty na świecie, Bitcoin (BTC) i Ether (ETH), na początku silnie rosły, potem zaś entuzjazm ten wydawał się przygasnąć. W środę Ether odnotował wzrost o ponad 4% w ciągu dnia a obecnie druga największa kryptowaluta spadła o ponad 2%, ponieważ cała społeczność kryptowalutowa oczekuje przejścia na model proof-of-stake, który ma nastąpić w ciągu najbliższych kilku godzin.W tym samym czasie z kolei Bitcoin spadł o 1,08% oscylując w rejonie 20 016 dolarów, podczas gdy Ether dotarł do poziomu 1600,69 dolarów w porannych godzinach handlu.

wykres Kurs akcji ETH futures 15.09.2022
Kurs akcji ETH futures 15.09.2022

Przenieś swój trading na kolejny poziom razem z brokerem Interactive Brokers. Skorzystaj z oferty inwestowania w kontrakty futures:

CHCĘ INWESTOWAĆ Z INTERACTIVE BROKERS

Przejście na “ekologiczny model pracy” i zarazem najważniejsze wydarzenie kryptowalutowe roku zaplanowano na czwartek, 15 września. Fundacja Ethereum będzie gospodarzem streamingu na żywo z tego wydarzenia na swoim kanale YouTube.

Autor poleca również:

XTB

Sponsorem publikacji jest Interactive Brokers CE. Spółka Interactive Brokers Central Europe Zrt. (IBCE) jest regulowana przez MNB. IBCE nie ponosi odpowiedzialności za treść tego artykułu. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem utraty Twojego kapitału. Niektóre produkty finansowe nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Klienci powinni zapoznać się z odpowiednimi ostrzeżeniami o ryzyku przed inwestowaniem.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here