Naga MarketsKurs euro i dolara Poranny przegląd rynkówPrzed nami ostatnia sesja handlowa w tym tygodniu. Wczoraj rynki akcji Europie i Azji rosły, a to z powodu rzekomo zażegnanego konfliktu pomiędzy Chinami i USA. Przed najbliższym spotkaniem prezydentów USA i Chin na szczycie G20 nastroje są pozytywne. Jak powiedział sekretarz skarbu USA, umowa handlowa jest w 90% gotowa. Wojna handlowa miała wyraźny wpływ na rynki, jednak w ostatnim czasie nastroje się poprawiły, co przekłada się na wzrosty na giełdach. Wszystko jednak wyjaśni się dopiero w weekend, kiedy dojdzie do spotkania Donalda Trumpa z Xi Jingpingiem. Na uwagę zasługuje też Bitcoin, kryptowaluta osunęła się wczoraj poniżej 12 000$, niemniej tendencja jest dalej wzrostowa. Zobaczmy jak przedstawia się sytuacja techniczna na złocie, oraz indeksie Nasdaq i DAX.


Zobacz także: CD Projekt (CDR.PL) rozpoczyna kolejny impuls wzrostowy. Akcje wkrótce na nowych szczytach?

Złoto broni wsparcia

Złoto broni kluczowego wsparcia. Ruch korekcyjny jaki mogliśmy obserwować był niemal identyczny jak pierwsza korekta w całym impulsie wzrostowym trwającym od drugiej połowy kwietnia Jeżeli poziom 1405$ będzie skutecznie broniony, powinniśmy zobaczyć kolejny atak na szczyty. Z drugiej strony, ewentualne zanegowanie struktury Overbalance,  powinno doprowadzić to większej korekty spadkowej. Wtedy też należy oczekiwać testu współczynnika fibo – 38,2%.

Cena złota 28 czerwca 2019

NASDAQ broni układu 1:1

Scenariusze dla indeksu NASDAQ nie uległy zmianie Dopóki broniona jest strefa wsparcia przy 7640 pkt, obowiązuje scenariusz wzrostowy. Jednak ewentualne zanegowanie tego poziomu, może doprowadzić do większych spadków, wtedy też możliwy jest ruch w kierunku 7435 pkt.

Notowania Nasdaq 28 czerwca 2019

Sponsorem porannych przeglądów rynku i codziennych analiz jest broker Tickmill dający swoim klientom dostęp do globalnych rynków.

Handluj na walutach, indeksach, surowcach, obligacjach i kryptowalutach wykorzystując atrakcyjne warunki handlowe. Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz

DAX również broni wsparcia

Dax broni szerokiej strefy wsparcia, o której pisałem we wczorajsze analizie. Opór również jest broniony, dlatego niewykluczone, że cena będzie konsolidować. Aktualnie należałby zaczekać na wybicie strefy wsparcia, bądź na pokonanie oporu przy 12 300 pkt.Jeżeli dojdzie do wybicia dołem to droga w kierunku okrągłego poziomu 12 000 pkt zostanie otwarta. Z drugiej strony, wyjście powyżej 12 300 pkt może doprowadzić do kolejnego ataku na szczyty z 20 czerwca.

Notowania DAX 28 czerwca 2019

Kalendarz makro na piątek 28 czerwca

Kalendarz makro 28 czerwca 2019Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here