Naga MarketsNFP kurs euro kurs dolaraPrzed nami ostatnia sesja handlowa w tym tygodniu. Wczoraj na rynku nie było inwestorów z USA, z racji Dnia Niepodległości, przez co zmienność utrzymywała się na bardzo niskim poziomie. Dziś na rynek powinny wrócić większe ruchy, a to z powodu wyczekiwanych danych z amerykańskiego rynku pracy. Publikacje są przewidziane na godzinę 14:30. O tej samej porze poznamy także odczyty z Kanady, dlatego większa zmienność powinna być widoczna nie tylko na USD, ale także na CAD. Zobaczmy jak przedstawia się sytuacja techniczna na indeksach Nasdaq, DAX i parze walutowej EUR/USD.


Rynki przed NFP, co z EUR/USD?

Kurs euro do dolara EUR/USD nie wykazywał wczoraj większej zmienności. Dziś rynek powinien się “obudzić”, przed nami ważne dane z USA. Kluczowym wsparciem powinna być strefa wypadająca w rejonach 1,1250. Jeżeli pojawi się tam popyt, będzie to świetne miejsce, aby wygenerować kolejny impuls w górę. W przeciwnym razie, pokonanie poziomu, otworzy drogę do większych spadków. Czekamy na godzinę 14:30. Notowania euro do dolara EURUSD 5 lipca 2019

NASDAQ coraz wyżej

Pomimo święta w USA, kontrakty na indeks NASDAQ kontynuują wspinaczkę na wyższe poziomy. Cena utrzymuje się powyżej szczytów z kwietnia tego roku. Jeżeli kurs zdoła się utrzymać powyżej poziomu 7870 pkt, ruch wzrostowy będzie kontynuowany. Jeśli jednak zobaczmy zejście poniżej, rynek może wkroczyć w fazę korekty. Wtedy też należy wziąć pod uwagę zasię ostatnich dwóch ruchów korekcyjnych (żółte prostokąty), wsparcie wypada przy 7725 pkt –  dolne ograniczenie układu Overbalance.

Kurs NASDAQ 5 lipca 2019

Sponsorem porannych przeglądów rynku i codziennych analiz jest broker Tickmill dający swoim klientom dostęp do globalnych rynków.

Handluj na walutach, indeksach, surowcach, obligacjach i kryptowalutach wykorzystując atrakcyjne warunki handlowe. Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz

DAX w konsolidacji przy szczytach

Dax kontynuuje powolną wędrówkę na wyższe poziomy. Kluczowa jest w tej chwili strefa przy 12 600 pkt, dopóki cena utrzymuje się powyżej, możliwe są dalsze wzrosty – nawet w kierunku poziomu 12 700 pkt, o którym wspominałem we wczorajszym przeglądzie. Jeśli dosżłoby do zejść poniżej 12 600 pkt, możliwa będzie większa korekta ostatnich wzrostów. Jednak aby mówić o odwróceniu panującej tendencji, rynek musiałby wybić dołem strefę wsparcia przy 12 400 pkt.

Notowania DAX 5 lipca 2019

Kalendarz makro na piątek 5 lipca

kalendarz makroekonomiczny 5 lipca 2019Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here