Naga MarketsPoranny przegląd rynkowy dax i kursy walutowePrzed nami kolejna sesja handlowa w tym tygodniu. Bank Centralny Nowej Zelandii nie zdecydował się na cięcie stóp procentowych, pozostały one na niezmienionym poziomie. Jednak analitycy przewidują, że obniżki zobaczymy w sierpniu i listopadzie. Dziś podczas sesji europejskiej nie poznamy istotnych danych, oczywiście ważne  będzie przemówienie prezesa Banku Anglii, które przewidziane jest na godzinę 11:15. Zmienność na parach z funtem brytyjskim może być podwyższona. Jeśli chodzi o dane makro, po południu poznamy odczyty z USA, będzie to standardowo godzina 14:30. Później poznamy także dane odnośnie zapasów ropy.Zobaczmy jak przedstawia się sytuacja techniczna na NZD/USD, oraz indeksie Nasdaq i DAX.


Zobacz także: Cena złota coraz wyżej, hoss trwa w najlepsze. Co z ceną ropy i srebra?

Kurs dolara nowozelandzkiego NZDUSD w górę

Kurs dolara nowozelandzkiego zareagował po godzinie 4:00 chwilowym spadki, a następnie cen ruszyła mocno w górę. Aktualnie testowane są najwyższe poziomy w tym miesiącu i wszystko wskazuje na to że strefa oporowa przy 0,6675 zostanie przetestowana. Jej ewentualne wybicie może przyczynić się do zmiany długoterminowego trendu, który wciąż jest spadkowy.

Cena dolara NZD 26 czerwca 2019

NASDAQ z szansą na spadki

Wczoraj mogliśmy obserwować spadki na światowych parkietach. Nasdaq dotarł do wskazywanej strefy wsparcia, gdzie jak na razie nie widać reakcji popytowych. Jeżeli poziom zostanie wybity, to oczekiwałbym spadków w kierunku 7435 pkt. Jednak jeżeli pojawią się tutaj sygnały popytowe, to możemy zobaczyć ponowną próbę ataku na ostatnie szczyty. Nap pewno znajdujemy się w kluczowym miejscu.

Kurs NASDAQ 26 czerwca 2019

Sponsorem porannych przeglądów rynku i codziennych analiz jest broker Tickmill dający swoim klientom dostęp do globalnych rynków.

Handluj na walutach, indeksach, surowcach, obligacjach i kryptowalutach wykorzystując atrakcyjne warunki handlowe. Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz

DAX wybije dołem?

Dax wyraźnie koryguje zeszłotygodniowe wzrosty. Wczorajsza sesja była jednostajna, rynek powoli osuwał się na niższe poziomy. Aktualnie znajdujemy się przy dolnym ograniczeniu strefy wsparcia, o której pisałem także wczoraj. Jeżeli dodaje do jej wybicia to droga do poziomu 12 000 pkt zostanie otwarta. Natomiast póki dolne ograniczenie geometrii trzyma, jest jeszcze szansa na wygenerowanie ruchu wzrostowego.

Kurs DAX 26 czerwca 2019

Kalendarz makro na środę 26 czerwca

Kalendarz makro 26 czerwcatokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here