Naga MarketsPoranny przegląd rynkowy dax i kursy walutoweWczoraj ponownie informacje w sprawie Brexitu odgrywały kluczową rolę dla inwestorów. Wydaje się, że “wszystko” jest ustalone, Juncker i  Johnson oznajmili, że porozumieli się ostatecznie w sprawie warunków wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Teraz należy poczekać na sobotnie głosowanie w parlamencie brytyjskim, a następnie wypracowaną umowę beą musiały zaakceptować wszystkie kraje członkowskie. Zobaczmy jak wyglądają wykresy EURUSD i niemieckiego Daxa w piątkowy poranek.


  • Kurs funta GBPSUD nieznacznie koryguje ostatnie wzrosty
  • Indeksy w USA zamykają się na plusie pomimo cofnięcia w drugiej połowie sesji
  • Trwa sezon wyników spółek w Stanach Zjednoczonych
  • Kurs euro do dolara EURUSD wybija górą 1,11 USD
  • Umowa Brexitowa gotowa

DAX cofa z tegorocznych maskimów

W czwartek DAX po raz kolejny znalazł się na najwyższych poziomach w 2019 roku, niemniej po bardzo dobrym początku sesji, to sprzedający przejęli przewagę. Rynek zawrócił tuż przed strefą oporową z interwału D1, która znajduje się w okolicach poziomu 12 850 pkt. Aktualnie cena wróciła do obszaru wynikającego z lipcowych maksimów, dlatego możliwe, że ostatni wysoko w górę był fałszywy. niemniej aby pojawił się tutaj wiarygodny sygnał sprzedaży, rynek musiałby wybić dołem poziom 12 575, który wynika z dolnego ograniczenia układu Overbalance. Tak długo jak cena znajduje się powyżej, wciąż istnieje szansa na dalszy ruch w górę.

WYkres DAXA
DAX interwał H4

Sponsorem porannych przeglądów rynku i codziennych analiz jest broker Tickmill dający swoim klientom dostęp do globalnych rynków.

Handluj na walutach, indeksach, surowcach, obligacjach i kryptowalutach wykorzystując atrakcyjne warunki handlowe. Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz

Kurs euro do dolara EURUSD wybija 1,11 USD

Na fali pozytywnych doniesień ws Brexitu EURUSD zdołał wybić opór przy okrągłym poziomie 1,1100. Aktualnie do najbliższego oporu brakuje już bardzo niewiele, znajduje się on przy mierzeniu 50% Fibonacciego. Gdyby i ten poziom został pokonany, rynek będzie miał otwartą przestrzeń do ataku na kolejny współczynnik Fibo – 61,8%.. Wsparciem z kolei pozostaje wybita strefa przy 1,1100

Wykres EURUSD
EURUSD interwał D1

Kalendarz makro na piątek 18 października

kalendarz makroekonomiczny
Kalendarz na piatek 18.10.2019


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here