Naga MarketsPoranny przegląd rynków: Kolejne rekordy na rynku Bitcoina, hossa na kryptowalutachPomimo, że na “tradycyjnym” rynku finansowym w okresie świątecznym nie dzieje się zbyt wiele, tak kryptowaluty przyciągają dużą uwagę inwestorów. W ostatnich dniach mogliśmy obserwować kontynuację wzrostów na rynku Bitcoina, wczoraj cena BTC/USD znalazła się powyżej poziomu 28 tysięcy dolarów! Czy hossa będzie kontynuowana w najbliższych dniach?

  • Bitcoin kontynuuje hossę, cena kryptowaluty przekracza poziom 28 tysięcy USD!
  • Kontrakty na indeksy w Europie wskazują na wyższe otwarcie sesji po świętach
  • Kurs EUR/USD utrzymuje się powyżej wsparcia przy 1,2150 USD

Bitcoin ustanawia kolejne rekordy!

Pomimo, że tradycyjne rynki były w ostatnich dniach zamknięte, bądź godziny handlu na wielu instrumentach były ograniczone z racji świąt, tak notowania kryptowalut odbywały się normalnie. Notowania najpopularniejszej kryptowaluty – Bitcoina, ustanowiły wczoraj nowe historyczne rekordy, tym samym potwierdziło to iż w dobie obecnej niepewności związanej z koronawirusem – duża uwaga inwestorów skupia się na rynku alternatywnym.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jeśli chodzi o sytuację techniczną na BTC/USD, ta wciąż faworyzuje rynkowe byki. Trend w długi terminie pozostaje wzrostowy i choć po ostatniej zwyżce przydałaby się głębsza korekta spadkowa, tak na razie nie widać jakichkolwiek sygnałów do spadków.

Bitocin wykres
BTC/USD interwał D1

Purple Trading – broker z pozytywnym poślizgiemKalendarz makro na poniedziałek 28 grudnia 

Poniżej przedstawiamy kalendarz wydarzeń makroekonomicznych na poniedziałek 28 grudnia. Dzisiejszy kalendarz jest właściwie pusty jeżeli chodzi o dane makroekonomiczne. Okres miedzy świętami, a nowym rokiem charakteryzuje się niską płynnością, dlatego też należy zachować ostrożność, mogą ponieważ pojawić się niespodziewane większe ruchy.

Jeśli nie wyświetla Ci się kalendarz, wyłącz blokowanie reklam.

Aktualizowany na bieżąco Kalendarz Ekonomiczny obsługiwany jest przez Investing.com Polska.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here