Naga MarketsPoranna kawa z rynkamiPrzed nami kolejna sesja handlowa. Wczorajszy dzień przebiegał raczej spokojnie, dzisiejsza sesja azjatycka również. Aktualnie po godzinie 6:00, za jednego dolara amerykańskiego trzeba płacić 111,37$, co oznacza spadek na 0,1%. Z kolei jeden dolar australijski kosztuje 0,7135, co daje wzrost na 0,12% od godziny 24:00. Czego możemy spodziewać się po dzisiejszej sesji? Zapraszam na poranny przegląd rynków.


Kurs euro do dolara EUR/USD z szansą na wzrosty

Podczas wczorajszej sesji kurs euro do dolara EUR/USD wzrósł o 0,32%. Wtorek również rozpoczyna się do ruchu w górę, aktualnie euro zyskuje 0,1% w stosunku do dolara amerykańskiego. Z perspektywy analiz technicznej, mamy tutaj do czynienia z formacją z klasycznej analizy technicznej – oRGR. Wczoraj doszło do wybicia górą linii szyi dla tej struktury, co daje sygnał pro wzrostowy. Celem dla kupujących powinna być strefa przy 1,1330.

Te artykuły również Cię zainteresują
Kurs euro do dolara

Kurs dolara do jena USD/JPY w dół

Kurs dolara  do jena powoli kontynuuje wczorajsze spadki, jeżeli tendencja się utrzyma, to istnieje szansa na przetestowanie dolnego ograniczenia układu Overbalance, które jest najbliższym wsparciem. Gdyby spadki były silniejsze, należy jeszcze mieć na uwadze strefę przy 110,85. Celem dla kupujących w dalszym ciągu pozostają ostatnie szczyty przy 112,00.

Kurs dolara do jena

Kurs GBP/USD w dalszym ciągu podatny na doniesienia ws. Brexitu

Premier Theresa May chce ponownie przedłużyć termin wyjścia Wielkiej Brytanii z Uni Europejskiej. Tym razem ma to być 30 czerwca. Na takie rozwiązanie muszą zgodzić głowy państw innych członków UE, jeżeli chociaż jedno państwo opowie się przeciwko, Wielka Brytania będzie musiała opuścić Unię 12 kwietnia, czyli w najbliższy piątek. Z kolei Donald Tusk, powiedział w niedzielę, że najlepiej, aby termin został przedłużony o kolejny rok. Jak widać w dalszym ciągu nic nie jest jasne i każdy ze scenariuszy jest prawdopodobny, nawet ten z twardym  Brexitem, którego nie chce ani UK ani UE. Kurs funta pozostaje “stabilny”. Para walutowa GBP/USD konsoliduje pomiędzy poziomem 1,3000, a 1,3300. Dopiero wybicie w jedną ze stron, dałoby jaśniejszy sygnał co do dalszego kierunku.

Kurs funta do dolara

Sponsorem porannych przeglądów rynku i codziennych analiz jest broker Tickmill dający swoim klientom dostęp do globalnych rynków.

Handluj na walutach, indeksach, surowcach, obligacjach i kryptowalutach wykorzystując atrakcyjne warunki handlowe. Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz

Kalendarz makro na 9 kwietnia

Dzisiejszy kalendarz jest właściwie pusty, nie ma żadnych danych, które mogłyby w znaczący sposób wpłynąć na rynek. Można jedynie zwrócić uwagę na godzinę 16:00, kiedy będą publikowane dane odnośnie ilości miejsc pracy dzięki turystyce w USA.

Kalendarz makroekonomicznyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here