Naga MarketsPodczas dzisiejszej sesji azjatyckiej mogliśmy obserwować bardzo małą zmienność. Kurs dolara do jena japońskiego utrzymuje się praktycznie w miejscu, para konsoliduje w zakresie nie przekraczającym 15 pipsów. Aktualnie kurs USD/JPY wynosi 111,380. Z kolei kurs AUD/USD próbował nieznacznie rosnąć, jednak był to zaledwie ruch na kilkanaście pipsów, po czym ponownie obserwowaliśmy spadek. Aktualnie za jednego dolara australijskiego trzeba płacić 0,7112 USD. Podobnie wygląda sytuacja na NZD/USD, gdzie po godzinie 23 mogliśmy obserwować wzrosty na 20 pispów, a następnie po 4:00 ruch przeciwny, aktualnie kurs NZD/USD kształtuje się na poziomie 0,6782.


Kurs dolara do jena konsoliduje

Kurs dolara do jena utrzymuje się od kilkunastu godzin w wąskiej konsolidacji. Tendencja jest jednak w ostatnim czasie wzrostowa, dlatego spodziewałbym się wybicia górą. Aktualnie celem dla kupujących powinien być atak na ostatnie szczyty, czyli okolice poziomu 112,00. Jeżeli doszłoby do korekty, to ważnym wsparciem pozostaje strefa przy 110,80, gdzie oprócz klasycznej strefy reakcji, wypada także układ 1:1

Te artykuły również Cię zainteresują
Kurs dolara do jena

Partnerem porannych przeglądów jest broker Dukascopy Europe dający swoim klientom dostęp do rachunków ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach dzięki Swiss FX & CFD Marketplace. Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz!

AUD/USD wciąż bez rozstrzygnięcia

Na wczorajszej sesji AUD/USD odrobił spadki z poprzedniego dnia. Ruch jednak wyhamował i w tej chwili znajdujemy się mniej więcej w połowie zawężającej się konsolidacji. Z perspektywy interwału H4, najlepiej zaczekać na wybicie linii poprzedzonej po ostatnich szczytach, która jest oporem, lub zejście poniżej strefy wsparcia przy 0,7040.

Kurs dolara australijskiego

Niemiecki indeks giełdowy DAX potwierdza tendencję wzrostową

Na niemieckim Daxie możemy od kilku dni obserwować dynamiczne wzrosty. Rynek z impetem wybił strefę oporową przy poziomie 11 750 pkt, co świadczy o przewadze kupujących. O pozycjach krótkich można myśleć dopiero w momencie powrotu poniżej niebieskiej strefy, jak na razie obowiązuje scenariusz wzrostowy.

Cena Daxa

Kalendarz makroekonomiczny na czwartek 4 kwietnia

Jeżeli chodzi o dzisiejszą sesję, to nie ma za dużo danych, które mógłby wywołać podwyższoną zmienność na rynku. W przypadku funta brytyjskiego należy zwrócić uwagę na godzinę 9:30, kiedy będzie publikowany wskaźnik PMI dla sektora budowlanego. Dla par walutowych z euro należy mieć na uwadze godzinę 13:30, kiedy zostanie opublikowany protokół z ostatniego posiedzenia EBC. Na sesji amerykańskiej, w zasadzie ważne będą jedynie dane z Kanady – godzina 16:00, na którą przewidziana jest publikacja wskaźnika PMI Ivey.

Kalendarz makroekonomicznyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. Dobre czyli gdy cena wykona małą korektę i zacznie kontynuować wzrosty my z tymi pozycjami krótkimi zostaniemy po niewłaściwej stronie rynku tok myślenia Justina Beneta proponuje zawsze wchodzenie w pozycję w momencie gdy cena po wybiciu ważnego poziomu zawraca czyli gdy jest musztarda po obiedzie. Nie rozumiem jak można pisać np że wchodzimy na longi gdy świeca dzienna zamknie się np na gbp usd powyżej 1,32 przecież na 90% następnego dnia jest powrót pod taki psychologiczny poziom. A czasami kilkudniowe zbijanie jeszcze poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here