Naga MarketsSztabki złota Cena złotaPrzed nami ostatnia sesja handlowa w tym tygodniu. Wczoraj w Polsce mieliśmy dzień wolny, jednak rynek FX działał. W czwartek poznaliśmy decyzję Banku Anglii, który nie zmienił poziomu stóp procentowych. Dużo działo się także na złocie, gdzie cena przekroczyła poziom 1400$, co jest najlepszym wynikiem od dobrych kilku lat. Hossa rozpędza się. Zobaczmy jak przedstawia się sytuacja techniczna na złocie, oraz indeksie Nasdaq i DAX.


Cena złota coraz wyżej

Cena złota bije kolejne rekordy. Hossa się rozpędza. Aktualnie za jedną uncję trzeba płacić ponad 1404$ i nie widać żadnych sygnałów spadkowych. Jeśli ktoś zaspał i nie ma pozycji długich, to w przypadku tak silnego trendu ciężko jest teraz dołączyć. Jedyną opcję jest cierpliwe czekanie na ruch korekcyjny. Aktualnie kluczowym wsparciem jest dolne ograniczenie układu 1:1 – 1378$.

Te artykuły również Cię zainteresują
Kurs złota 21 czerwca 2019

NASDAQ coraz wyżej

NASDAQ kontynuował wczoraj wzrosty. Do wybicia tegorocznych szczytów zabrakło niecałych 60 punktów. Aktualnie możemy obserwować nieznaczne cofnięcie, jednak żaby mówić o większych spadkach, kurs musiałby zejść poniżej strefy wsparcia przy 7645 pkt. Wcześniej przed nami jeszcze wsparcie przy 7700 pkt. Obie strefy mogą być bronione. pamiętajmy, że tendencja jest wzrostowa.

Indeks NASDAQ 21 czerwca 2019

Sponsorem porannych przeglądów rynku i codziennych analiz jest broker Tickmill dający swoim klientom dostęp do globalnych rynków.

Handluj na walutach, indeksach, surowcach, obligacjach i kryptowalutach wykorzystując atrakcyjne warunki handlowe. Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz

DAX i nagły zwrot akcji

Dax cofa z okolic tegorocznych szczytów. Do wybicia maksimów zabrakło wczoraj niespełna 50 punktów. Tendencja jest w dalszym ciągu wzrostowa, niemniej korekta jest jak najbardziej możliwa. Aktualnie kluczowa jest strefa przy 12 220 pkt, dopiero jej pokonanie może doprowadzić do większych spadków i testu nawet okrągłego poziomu 12 000 pkt. Strefa wynika z klasycznej AT oraz układu 1:1.Indeks DAX 21 czerwca 2019

Kalendarz makro na piątek 21 czerwca

kalendarz Makro piatek 21 2019Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here