Naga Markets


dzwonek gpw gieła papierów wartościowychPrzegląd informacji z GPW to cykl artykułów, w którym przyjrzymy się najważniejszym informacjom z polskiego rynku akcji. Skupimy się przede wszystkim na komunikatach opublikowanych po zakończeniu poprzedniej sesji. Wpisy będą zamieszczane wczesnym rankiem, żeby każdy mógł być na bieżąco jeszcze przed rozpoczęciem sesji.

Polenergia – skonsolidowany raport kwartalny

Zarząd Polenergia opublikował wczoraj formularz skonsolidowanego raportu kwartalnego. Przychody ze sprzedaży w pierwszych 9 miesiącach roku wzrosły o 27% r/r, a stratę netto zmniejszono z 84,2 mln PLN do 13,2 mln PLN. Oto skonsolidowany rachunek zysków i strat za okres 9 miesięcy 2018 roku:

wyniki polenergia iii kwartał

wykres pep polenergia d1 15.11.2018
Polenergia D1, źródło: xStation

Prochem – rozszerzony skonsolidowany raport kwartalny

Prochem opublikował 15 października formularz “rozszerzonego” skonsolidowanego raportu kwartalnego. Mimo zwiększenia przychodów ze sprzedaży zysk netto znacznie spadł w porównaniu do zeszłego roku. Poniżej znajdują się wybrane dane finansowe:


Inwestuj w akcje na GPW z prowizją 0,2% min. 2,99 PLN oraz w akcje zagraniczne z prowizją 0,12% min. 4,99 USD/EUR. Sprawdź konto demo oraz konto rzeczywiste w XTB.

wyniki prochem iii kwartał

wykres prm prochem d1 15.11.2018
Prochem D1, źródło: xStation

Braster publikuje raport kwartalny

Spółka Braster opublikowała formularz raportu kwartalnego dla emitentów prowadzących działalność wytwórczą, budowlaną, handlową lub usługową. Oto wybrane dane finansowe:

wyniki braster iii kwartał

wykres bra braster d1 15.11.2018
Braster D1, źródło: xStation

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here