Naga Marketsdzwonek gpw gieła papierów wartościowychPrzegląd informacji z GPW to cykl artykułów, w którym przyjrzymy się najważniejszym informacjom z polskiego rynku akcji. Skupimy się przede wszystkim na komunikatach opublikowanych po zakończeniu poprzedniej sesji. Wpisy będą zamieszczane wczesnym rankiem, żeby każdy mógł być na bieżąco jeszcze przed rozpoczęciem sesji.

O wpisaniu Idea Bank na listę ostrzeżeń KNF pisaliśmy już wczoraj, a pełen rozwój wypadków związanych z oskarżeniami Leszka Czarneckiego wobec szefa KNF można przeczytać pod tagiem #aferaKNF.

Raport kwartalny PGE

Zarząd PGE opublikował rozszerzony skonsolidowany raport za III kwartał oraz za okres dziewięciu miesięcy roku. Poniżej przedstawiamy skonsolidowane sprawozdanie z całkowitych dochodów:

pge wyniki iii kwartał

wykres pge d1 14.11.2018
PGE D1, źródło: xStation

Unimot publikuje raport kwartalny

Zarząd Unimot S.A. opublikował skonsolidowany raport za III kwartał 2018 roku. Oto najważniejsze dane i wskaźniki finansowe:

unimot wyniki iii kwartał

wykres obl unimot d1 14.11.2018
Unimot D1, źródło: xStation

Orzeł Biały – zmiany w składzie Rady Nadzorczej

W dniu 12 listopada Rada Nadzorcza spółki Orzeł Biały przyjęła rezygnację Justyny Marii Szymanowskiej z pełnienia funkcji Wiceprzewodniczącej Rady Nadzorczej Spółki Orzeł SA oraz z funkcji Członka Rady Nadzorczej Spółki Orzeł SA.

Rada Nadzorcza Spółki podjęła uchwałę o powołanie Krzysztofa Stanika na Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej Spółki oraz w sprawie powołania Pana Krzysztofa Badydę na Członka Rady Nadzorczej Orzeł SA.

wykres obl orzeł biały d1 14.11.2018
Orzeł Biały D1, źródło: xStation


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here