Naga Marketsdzwonek gpw gieła papierów wartościowychPrzegląd informacji z GPW to cykl artykułów, w którym przyjrzymy się najważniejszym informacjom z polskiego rynku akcji. Skupimy się przede wszystkim na komunikatach opublikowanych po zakończeniu poprzedniej sesji. Wpisy będą zamieszczane wczesnym rankiem, żeby każdy mógł być na bieżąco jeszcze przed rozpoczęciem sesji.

PCC Rokita publikuje raport kwartalny

Zarząd PCC Rokita opublikował 8 listopada formularz skonsolidowanego raportu za III kwartał. Poniżej znajdują się wybrane dane finansowe:

PCC Rokita wyniki III kwartał 2018

wykres pcr pcc rokita d1 9.11.2018
PCC Rokita D1, źródło: xStation

Monnari informuje o przychodach ze sprzedaży towarów

Zarząd Monnari poinformował, że skonsolidowane przychody ze sprzedaży towarów osiągnięte w październiku 2018 roku przez GK MONNARI TRADE S.A. wyniosły ok. 22,1 mln zł i były wyższe od przychodów osiągniętych w październiku 2017 roku (21,5 mln zł) o 2,79%.

Wartość skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży towarów zrealizowanych w okresie styczeń – październik 2018 roku wyniosła ok. 179,2 mln zł. Przychody te były niższe o 5,08 % od osiągniętych w analogicznym okresie ubiegłego roku (188,8 mln zł).


Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V.
wykres mon monnari d1 9.11.2018
Monnari D1, źródło: xStation

Raport kwartalny Impexmetal

Zarząd Impexmetal opublikował formularz rozszerzonego skonsolidowanego raportu za III kwartał. Poniżej znajduje się skonsolidowane zestawienie całkowitych dochodów za okres od 1 stycznia do 30 września 2018 roku:

Impexmetal wyniki III kwartał 2018

wykres ipx impelmetal d1 9.11.2018
Impexmetal D1, źródło: xStation


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here