Naga Marketsdzwonek gpw gieła papierów wartościowychPrzegląd informacji z GPW to cykl artykułów, w którym przyjrzymy się najważniejszym informacjom z polskiego rynku akcji. Skupimy się przede wszystkim na komunikatach opublikowanych po zakończeniu poprzedniej sesji. Wpisy będą zamieszczane wczesnym rankiem, żeby każdy mógł być na bieżąco jeszcze przed rozpoczęciem sesji.

Rezygnacja wiceprezes Idea Bank

W piątek 16 listopada Magdalena Skwarzec złożyła rezygnację z funkcji Wiceprezesa Zarządu Idea Bank ze skutkiem natychmiastowym. Decyzja została podjęta dzień po publikacji decyzji o opóźnieniu publikacji raportu kwartalnego Spółki oraz w tym samym tygodniu co wpisanie Idea Banku na listę ostrzeżeń KNF.

wykres idea bank 19.11.2018
Idea Bank D1, źródło: xStation

Wyniki kwartalne Skarbiec

16 listopada Zarząd Skarbiec opublikował formularz rozszerzonego skonsolidowanego raportu kwartalnego. Zysk netto w III kwartale spadł z 5,11 mln zł rok temu do 3,78 mln zł. Poniżej znajdują się wybrane skonsolidowane dane finansowe Spółki:

Orbex

tabela skarbiec wyniki iii kwartał

wykres skh Skarbiec 19.11.2018
Skarbiec D1, źródło: xStation

Mostostal Zabrze publikuje raport kwartalny

Mostostal Zabrze opublikował w piątek formularz rozszerzonego skonsolidowanego raportu kwartalnego. Zysk netto za okres dziewięciu miesięcy zwiększył się ponad dwukrotnie, z 4,10 mln zł rok temu do 9,37 mln zł w tym roku. Oto wybrane dane finansowe Spółki:

tabela mostostal zabrze wyniki iii kwartał

wykres msz mostostal zabrze d1 19.11.2018
Mostostal Zabrze D1, źródło: xStation


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here