Naga Marketsdzwonek gpw gieła papierów wartościowychPrzegląd informacji z GPW to cykl artykułów, w którym przyjrzymy się najważniejszym informacjom z polskiego rynku akcji. Skupimy się przede wszystkim na komunikatach opublikowanych po zakończeniu poprzedniej sesji. Wpisy będą zamieszczane wczesnym rankiem, żeby każdy mógł być na bieżąco jeszcze przed rozpoczęciem sesji.

Idea Bank zmienia termin publikacji raportu kwartalnego

Zarząd Idea Bank ogłosił zmianę terminu przekazania skonsolidowanego raportu kwartalnego za III kwartał 2018 roku. Pierwotnie miał zostać opublikowany 20 listopada, ale został opóźniony o ponad tydzień na 28 listopada 2018 roku. Prawdopodobnie ma to związek z wpisaniem Idea Banku na listę ostrzeżeń KNF.

wykres idea bank 16.11.2018
Idea Bank D1, źródło: xStation

Mabion publikuje raport kwartalny

Zarząd Mabion przekazał do wiadomości publicznej formularz raportu kwartalnego. W trzecim kwartale roku udało się zmniejszyć stratę netto do 11,1 mln zł z 13,2 mln zł w analogicznym okresie rok wcześniej. Poniżej znajduje się śródroczne skrócone sprawozdanie z całkowitych dochodów:

tabela mabion wyniki iii kwartał

wykres mabion 16.11.2018
Mabion D1, źródło: xStation

LC Corp publikuje rozszerzony skonsolidowany raport kwartalny

Spółka LC Corp opublikowała w czwartek po zakończeniu sesji formularz “rozszerzonego” skonsolidowanego raportu kwartalnego. Zysk netto spółki w trzech kwartałach 2018 roku zwiększył się z 100,6 mln PLN w analogicznym okresie rok wcześniej do 144,4 mln PLN obecnie. Zysk na akcję wynosi 32 groszy (rok wcześniej 22 grosze). Poniżej znajdują się wybrane dane finansowe Spółki:

tabela lcc wyniki iii kwartał

wykres lcc 16.11.2018
LC Corp D1, źródło: xStation

Apator – publikacja rozszerzonego skonsolidowanego raportu za III kwartał

Zarząd Apator S.A. opublikował 15 listopada formularz “rozszerzonego” skonsolidowanego raportu kwartalnego. Zysk netto w pierwszych trzech kwartałach roku wyniósł 68,8 mln PLN, a rok wcześniej w analogicznym okresie 57,5 mln PLN. Oto wybrane dane finansowe Spółki:

tabela apator wyniki iii kwartał

apator 16.11.2018
Apator D1, źródło: xStation


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here