Naga Marketsdzwonek gpw gieła papierów wartościowychPrzegląd informacji z GPW to cykl artykułów, w którym przyjrzymy się najważniejszym informacjom z polskiego rynku akcji. Skupimy się przede wszystkim na komunikatach opublikowanych po zakończeniu poprzedniej sesji. Wpisy będą zamieszczane wczesnym rankiem, żeby każdy mógł być na bieżąco jeszcze przed rozpoczęciem sesji.

Raport kwartalny Auto Partner

Grupa Auto Partner pełni funkcję wyspecjalizowanego podmiotu logistycznego, którego podstawowym obszarem działalności jest organizacja dystrybucji części zamiennych do samochodów bezpośrednio od producentów do odbiorców końcowych. Spółka ma kapitalizację na poziomie 480 mln zł.

29 listopada Zarząd Spółki opublikował skonsolidowany raport za III kwartał. W tym okresie zysk netto Auto Partner wyniósł 16,5 mln zł, w porównaniu do 11,2 mln zł rok wcześniej. Poniżej znajduje się śródroczny skrócony rachunek zysków i strat oraz pozostałych całkowitych dochodów:

 

tabela auto partner wyniki iii kwartał

wykres apr auto partner d1 30.11.2018
Auto Partner D1, źródło: xStation

Polnord – wyniki kwartalne

Polnord jest wiodącą na polskim rynku firmą z ponad 40-letnim doświadczeniem w działalności deweloperskiej, inwestycyjnej i budowlanej, od 1999 r. notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka jest członkiem – założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, którego celem jest promowanie kodeksu dobrych praktyk w relacji klient – deweloper. Kapitalizacja Spółki wynosi 327 mln zł.

Polnord opublikował wczoraj formularz rozszerzonego skonsolidowanego raportu kwartalnego. W okresie styczeń-wrzesień spółka zanotowała stratę netto na poziomie 37,7 mln zł, a rok wcześniej w analogicznym okresie 1,8 mln zł. Tak kształtuje się skonsolidowane sprawozdanie z wyniku:

tabela polnord wyniki iii kwartał

wykres pnd polnord d1 30.11.2018
Polnord D1, źródło: xStation

Dane finansowe Enter Air

Enter Air jest największą czarterową linią lotniczą działającą w Polsce i jednocześnie największym prywatnym przewoźnikiem lotniczym w naszym kraju. Grupa realizuje połączenia dla czołowych polskich i zagranicznych biur podróży latając do ponad 30 krajów od Islandii i Portugalii po Kenię i Tajlandię. Jej kapitalizacja wynosi 308 mln zł.

Z opublikowanego 29 listopada raportu kwartalnego wynika, że przepływy pieniężne netto Spółki w pierwszych dziewięciu miesiącach roku wyniosły 24,3 mln zł w porównaniu do -18,4 mln zł rok wcześniej. Oto wybrane dane finansowe Enter Air:

tabela enter air wyniki iii kwartał

wykres ent enter d1 30.11.2018
Enter D1, źródło: xStation


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here